8/10 – Goed
Lory


















Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een buitenzwembad en een kinderzwembad.
Vandaag, 3 nov. 2025, kost een verblijf bij Hotel Deville Prime Salvador van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2025 min. € 131,63, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van BRL 110.00 per accommodatie, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Parkeren kost BRL 32 per nacht.
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Dit gezinsvriendelijke hotel in Salvador ligt vlak bij de luchthaven, op 15 minuten wandelen van Praça Vinícius de Moraes, Vuurtorenstrand en Strand van Itapuã. Ook Strand van Stella Maris en Itapuã-vuurtoren liggen op 2 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

