Gehele woning
GB03 Casa a 200m Praia de Guarajuba
Vakantiehuis aan het strand met gratis parkeerplaatsen, dicht bij Praia de Guarajuba
Fotogalerie voor GB03 Casa a 200m Praia de Guarajuba





Beoordelingen
8,0 op 10 –
Zeer goed
Gehele woning
5 slaapkamers4 badkamersMax. aantal: 13300 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Pousada Tropicarim
Pousada Tropicarim
- Zwembad
- Inclusief ontbijt
- Kinderzwembad
- Parking inbegrepen
9.0 van 10, Fantastisch, 146 beoordelingen
De prijs is € 67
inclusief belastingen en toeslagen
2 mrt - 3 mrt
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Vóór het inchecken dien je een waarborg van BRL 1500 te betalen.
- Je dient de waarborg binnen 24 uur na het boeken via overschrijving te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
GB03 Casa a 200m Praia de Guarajuba Camaçari
GB03 Casa a 200m Praia de Guarajuba Private vacation home
Over deze buurt

Loteamento Canto do Mar, 2 Etapa, Camaçari, BA, 42000-000
In de buurt
Praia de Guarajuba10 min. wandelen - 0.9 km
Barra do Jacuipe7 min. rijden - 6.1 km
Praia do Forte16 min. rijden - 16.6 km
Praia de Arembepe19 min. rijden - 20.8 km- Genipabu Strand5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
- Salvador (SSA-Deputado Luis Eduardo Magalhaes Intl.) - 61 min. rijden
Restaurants
- Restaurante Tenda dos Milagres7 min. rijden
- Restaurante Cravo e Canela Vila Gale6 min. rijden
- La Cantina16 min. wandelen
- Bar do Carlinhos4 min. rijden
- Lug's4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over GB03 Casa a 200m Praia de Guarajuba
Beoordelingen
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster8,0
Netheid
Beoordelingen
Reisde met familie
15 okt 2020
Positief: Netheid
4 nachten verbleven in oktober 2020








