Ponient Dorada Palace by PortAventura World ligt nabij pretparken en vlak bij het strand in Salou. Central Park winkelcentrum en Carrefour winkelcentrum zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Strand van Cambrils en Parque Municipal verkennen. Reis je met kinderen? Overweeg dan PortAventura World en Bosc Aventura Salou. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals golfen. Bekijk onze reisgids voor Salou
Cami De Les Pasquales, 6, 6, Salou, Catalonia, 43840
In de buurt
Ferrari Land
17 min. wandelen - 1.5 km
PortAventura World
19 min. wandelen - 1.6 km
Oficina de Turisme de Salou
6 min. wandelen - 0.6 km
Parque Municipal
6 min. wandelen - 0.6 km
Lumine Mediterránea Beach Club & Golf Community
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Station Salou Port Aventura - 6 min. rijden
Reus (REU) - 17 min. rijden
Restaurants
Butler
5 min. wandelen
Boca Boca
6 min. wandelen
Diny's Heinekenhoek Salou
7 min. wandelen
Roadhouse
4 min. wandelen
The Grapevine Bar Restaurant
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Ponient Dorada Palace by PortAventura World
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid vlak bij PortAventura World
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en concerten en liveshows bij Ponient Dorada Palace by PortAventura World. Geniet van 2 bubbelbaden om tot rust te komen. Het plaatselijke buffetrestaurant met Mediterrane gerechten, Restaurante Buffet, serveert ontbijt, lunch en diner. Blijf online met gratis wifi in de kamer en geniet van een terras en een speeltuin.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen, parasols bij het zwembad en een redder ter plaatse
Gratis vervoer van/naar het pretpark, ontmoetingen met de personages van het pretpark en parkeerplaatsen ter plaatse
Een televisie in de gemeenschappelijke ruimte, een lift en een tafeltennistafel
Meertalig personeel, hulp bij uitstappen/tickets en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
De 360 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, naast extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis shuttle van/naar het pretpark
Overdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 16 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.30 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Snackbar/delicatessenwinkel
Restaurants ter plaatse
Restaurante Buffet
Dingen om te doen
2 bubbelbaden
Biljart/pooltafel
Concerten/liveshows
Gratis kinderclub
Kinderzwembad
Ontmoetingen met personages in pretpark
Seizoensgebonden buitenzwembad
Speeltuin
Sportschool
Tafeltennis
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Gratis kinderclub
Gratis shuttle van/naar het pretpark
Kinderzwembad
Lifeguards aanwezig
Ontmoetingen met personages in pretpark
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Speeltuin
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Wasserij
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Wisselen van handdoeken op verzoek
Buiten
Ligstoelen aan het zwembad
Parasols bij het zwembad
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Lift (80 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk pad naar lift
Rolstoeltoegankelijkheid
Tegelvloer in de kamer
Meer
1 gebouw
5 etages
Gebouwd in 1999
Lifeguards
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Gratis babybed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv van 46 inch met kabel-/satellietzenders
Eten en drinken
Minibar
Meer
Airconditioning
Kluisje
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bij sommige kamers zijn de tickets voor PortAventura Park en Ferrari Land inbegrepen, zoals aangegeven in de kamernaam. Bij een verblijf van 1 of 2 nachten ontvangen gasten een ticket voor 1 dag/2 parken. Bij een verblijf van 3 of meer nachten ontvangen gasten een ticket voor 2 dagen/2 parken. Je kan korting krijgen op de aankoop van tickets voor Caribe Aquatic Park. De beschikbaarheid van tickets is afhankelijk van de openingsdatums van het park. Bezoekers kunnen het tijdschema raadplegen op de officiële website van PortAventura World.
Tijdens het zomerseizoen biedt het hotel een shuttleservice naar het attractiepark PortAventura World. De openingsdatums en -tijden van het pretpark variëren per seizoen. Voor meer informatie kan je op voorhand contact opnemen met de accommodatie.
Op de dag van aankomst kan je je bagage afgeven en de registratie vroegtijdig voltooien om toegang te krijgen tot het park vóór de inchecktijd. Je hebt wel pas na 15.00 uur toegang tot de kamers.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.98 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (overdekt): EUR 16 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert bekende creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie HT-000736
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 20 mei tot 12 oktober
Gasten jonger dan 18 jaar oud worden niet tot de fitnessfaciliteiten en het bubbelbad toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Dorada Palace
Dorada Palace Aparthotel
Dorada Palace Aparthotel Salou
Dorada Palace Salou
Club Dorada Palace Hotel
Club Dorada Palace Salou
Hotel Dorada Palace
Hotel-Aparthotel Dorada Palace**** Hotel Salou
Veelgestelde vragen
Beschikt Ponient Dorada Palace by PortAventura World over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Ponient Dorada Palace by PortAventura World?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Ponient Dorada Palace by PortAventura World van één nacht voor twee volwassenen op 16 apr. 2026 min. € 104, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Ponient Dorada Palace by PortAventura World?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 16 per nacht.
Hoe laat kan ik bij Ponient Dorada Palace by PortAventura World inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Ponient Dorada Palace by PortAventura World uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Ponient Dorada Palace by PortAventura World?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Salou ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Oficina de Turisme de Salou, Bosc Aventura Salou en Parque Municipal. PortAventura World ligt op 4,9 km. Station Salou Port Aventura ligt op 21 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ponient Dorada Palace by PortAventura World
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,8
Netheid
8,4
Locatie
8,6
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 114 van 300 beoordelingen
10 - Uitstekend
114
Gastenscore: 8 - Goed. 128 van 300 beoordelingen
8 - Goed
128
Gastenscore: 6 - Redelijk. 37 van 300 beoordelingen
6 - Redelijk
37
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 300 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 7 van 300 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
7
Beoordelingen
8/10 – Goed
Rob
10 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Het was een prima hotel.
Ik vond de lokatie prima we hadden daar een invalidekamer met een inloopdouche en een groot balkon, ook de kamer was wel ruim. Elke dag werd de kamer schoon gemaakt.
Rob
11 nachten verbleven in mei 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
12 apr 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Een mooi hotel. Vriendelijk personeel. Zeer goede prijs.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
BVL
26 okt 2012
Positief: Netheid, personeel en service
Beetje ouderwets, maar keurig
Prima service in een wat verouderd hotel
BVL
10/10 – Uitstekend
Yenny
Reisde met partner
22 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Yenny
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
nina
Reisde met familie
13 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
nina
7 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Guy
Reisde met partner
6 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nous sommes arrivés a Salou par le train. Noys avons marché 15 mn pour accéder a l'hôtel 1er bon point
L'établissement se trouve a 10mn de marche a pied du centre de Salou et de la plage 2eme bon point
PortAdventura se trouve a 15 mn a pied de l'hôtel et il y a même une navette disponible le matin
3ème bon point l'excellent accueil et la sympathie du personnel. Le buffet du dîner et du petit-déjeuner sont vraiment intéressants.
Guy
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jean Basile
Reisde met familie
3 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
War einfach ganz gut und schön
Jean Basile
8 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Olabowale
15 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Wonderful stay. Food was on point. Different selections or themes every night.
Olabowale
7 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Anne
27 jul 2025
Anne
5 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Richard
Reisde met familie
26 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bien...
Richard
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Roderick
11 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Roderick
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Kelly
28 apr 2025
Kelly
3 nachten verbleven in april 2025
8/10 – Goed
Josselin
26 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Josselin
4 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
Yanira
21 apr 2025
Yanira
3 nachten verbleven in april 2025
6/10 – Redelijk
ROBERT
Reisde met familie en kleine kinderen
11 apr 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Room not clean enough find debris on the floor and hair in the shower.
Food not good and very limited choice
At dinner Roast beef served completely cold,queue for everything as lots of food was missing.
Breakfast queue for pancakes 10 minutes
Queue for Nutella and jams ask to be change they change Nutella but not jam ask again change with anger
Missing pastry missing fruits coffee not good
ROBERT
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Nicola
Reisde met familie
10 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Stayed here for a trip to Portventura. Was very impressed with the price paid. The hotel was lovely and very clean. Would definitely stay again xxx
Nicola
4 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Renier
Reisde met familie
10 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Renier
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Herve
7 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Restaurant
Ayant été plusieurs fois au Dorada je trouve dommage que la salle de restauration à changer, beaucoup plus petite avant, nappe en papier, espace de passage entre les tables ridicule. On gêne les personnes qui ont besoin d'une tranquillité pour le repas.
Herve
1 nacht verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Arthur
28 nov 2024
Arthur
2 nachten verbleven in november 2024
8/10 – Goed
Kantarat
Reisde met partner
2 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good value hotel that included breakfast and park access for a very reasonable price. Breakfast was good but a bit repetetive, and the room was great with good facilities but minor cosmetic damage to our bathroom and a lack of air con working in the room.
Kantarat
4 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
arnaud
Reisde met familie
31 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room service impossible. Shamz when uou want yo finish your meal on the bedroom...
Must be improved
arnaud
3 nachten verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
carol
Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
29 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great value for money with the package of tickets included. Great proximity to the Portaventura parc and beachside!
carol
1 nacht verbleven in oktober 2024
8/10 – Goed
Gareth
27 sep 2024
Gareth
2 nachten verbleven in september 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Robert
Reisde met partner
22 sep 2024
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
rooms not as pictured. Rooftop and gym closed.
Robert
5 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Lauren
Reisde met partner
22 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Accommodation 🏨
My Husband and I booked (child free ☺️) for our 10 year wedding anniversary and stayed Thursday-Sunday at Dorada Palace hotel, booked through Expedia - Bed and breakfast.
Slightly worried having seen reviews on this page after we had booked, however hotel and staff could not be faulted. So clean, very accommodating and breakfast had everything to offer, with 3 available time slots. We arrived early around 11:30qm and were allowed straight to our room even though check in was 3pm. Would definitely return.