Residence Château de Salles ligt in Salles. Bezoek Port d'Audenge en Port Larros als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Bassin d'Arcachon en Golf van Biskaje. Bekijk onze reisgids voor Salles
Bij Residence Château de Salles zijn er de volgende voorzieningen: een koffiebar/café, een tuin en een wasserij. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een snackbar/deli.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen
Gratis parkeerplaatsen
Rookvrije accommodatie, barbecues en een feestzaal
Tuinmeubelen
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Residence Château de Salles hebben volop comfort dankzij gratis wifi en geluiddichte muren.
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een koffiebar/café
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Keuken in de kamer
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Wasserij
Buiten
Barbecue
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Feestruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Eten en drinken
Diepvriezer
Keuken
Kookgerei, borden en bestek
Meer
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt informatie voor het ophalen van de sleutel.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 06.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Ophalen van sleutel
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: EUR 450 per accommodatie per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 0.86 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor late check-in: EUR 25 als je incheckt tussen 20.00 uur en 22.00 uur
Handdoektoeslag: EUR 12 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van april tot september
Veelgestelde vragen
Beschikt Residence Château de Salles over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Residence Château de Salles?
Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Residence Château de Salles inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Tegen een toeslag van EUR 25 kun je bij deze accommodatie tussen 20.00 uur en 22.00 uur laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Residence Château de Salles uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Residence Château de Salles?
Dit vakantiepark in Salles ligt op enkele stappen van Regionaal natuurpark Landes de Gascogne en op 15 km van Communauté de Communes du Val de l'Eyre en Centre Culturel Le Bateau Lyre. Ook Église du Vieux Lugo en Piste de Karting liggen op 20 km afstand.