Aparthotel

The Ocean Roof

3.5-sterrenaccommodatie
Aparthotel met gratis ontbijt en een 24-uurs receptie in Sal

Kies datums om prijzen te bekijken

Fotogalerie voor The Ocean Roof

Terras
Deluxe appartement, balkon, uitzicht op zee | Woonruimte | Televisie
Privékeuken
Deluxe appartement, balkon, uitzicht op zee | Uitzicht op het water
Een buitenzwembad
The Ocean Roof biedt onder andere een gratis continentaal ontbijt. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt inbegrepen
  • Receptie 24/7
  • Zwembad
  • Parkeren inbegrepen
  • Gratis wifi

Kameropties

Comfort appartement, balkon, uitzicht op de stad

Hoogtepunten

Een balkon
Geluidsisolatie
Airconditioning
Keuken
Een koelkast
Televisie
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Uitzicht op de stad
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Deluxe appartement, balkon, uitzicht op zee

Hoogtepunten

Een balkon
Geluidsisolatie
Airconditioning
Keuken
Een koelkast
Televisie
Aparte slaapkamer
Een privébadkamer
  • 35 m²
  • 1 slaapkamer
  • Uitzicht op zee
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

The Ocean Roof ligt in Sal. Bezoek de lokale attractie Viveiro Botanische Tuin en Dierentuin of trek de prachtige natuur in en verken Praia de Santa Maria en Kite Beach. Beleef een wateravontuur zoals windsurfen of een outdooravontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes.
Kaart
Rua Cascais, Sal, Sal

In de buurt

  • Stadsplein van Santa Maria - 7 min. wandelen - 0.6 km
  • Praia de Santa Maria - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Pier van Santa Maria - 10 min. wandelen - 0.9 km
  • Kite Beach - 19 min. wandelen - 1.7 km
  • Strand van Shark Bay - 12 min. rijden - 7.5 km

Lokaal vervoer

  • Sal-eiland (SID-Amilcar Cabral Intl.) - 21 min. rijden

Restaurants

  • ‪Criol - ‬4 min. wandelen
  • ‪Palm Beach Bar & Restaurant - ‬10 min. wandelen
  • ‪Porto Antigo Restaurant - ‬4 min. wandelen
  • ‪Budha Beach Fashion Club - ‬9 min. wandelen
  • ‪Angulo Beach Club - ‬4 min. wandelen

Over deze accommodatie

The Ocean Roof

Aparthotel met gratis ontbijt en een 24-uurs receptie in Sal
Dit aparthotel beschikt over een buitenzwembad, een 24-uurs receptie en gratis ontbijt. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Elk aparthotel heeft gratis wifi, een televisie en een kluis. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
The Ocean Roof heeft 14 kamers met een kluis. In dit aparthotel in Sal is wifi gratis, met een snelheid van 25+ Mbps. Op verzoek wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit aparthotel bestaan onder andere uit een buitenzwembad.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse

Eetopties

  • Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 08.00 uur tot 10.00 uur

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Entertainment

  • Tv

Huisdieren

  • Geen huis- of assistentiedieren

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Pad zonder treden naar de ingang

Diensten en faciliteiten

  • 24-uursreceptie
  • Kluisje
  • Schoonmaakservice (op verzoek)
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek

Dingen om te doen

  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 14 units
  • Geluiddichte muren
  • Schoonmaakservice (op verzoek)

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.49 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 17 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.

Accommodatie ook bekend onder de naam

The Ocean Roof Sal
The Ocean Roof Aparthotel
The Ocean Roof Aparthotel Sal

Veelgestelde vragen

Beschikt The Ocean Roof over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij The Ocean Roof?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel berekent The Ocean Roof voor parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij The Ocean Roof inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij The Ocean Roof uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat The Ocean Roof?

Dit aparthotel in Sal ligt op 10 minuten wandelen van Mercado Municipal de Santa Maria, Nazarene-kerk en Stadsplein van Santa Maria. Ook Praia de Santa Maria en Pier van Santa Maria liggen op een kwartiertje wandelen.

Beoordelingen over The Ocean Roof

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

10/10

Netheid

10/10

Voorzieningen

10/10

Staat van de accommodatie en faciliteiten

10/10

Milieuvriendelijkheid

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Geir Egil

Positief: Netheid, comfort kamer

Sjarmerende hotell nær stranden.

Dette er et lite og sjarmerende hotell borte fra de store all--inclusive resortene i Santa Maria. Hee får man personlig og tilpasset service av hotelleieren JC. Frokost serveres i solen hver morgen på takterrassen der man også får hyggelig kontakt med øvrige gjester. Hotellet ligger 5 min fra stranden og er omgitt av små butikker og restauranter. Perfekt hotell for vannsportere. Det også kort avstand til byens gågate og natteliv. Vi bodde 14 dager og koste oss masse. Kommer gjerne tilbake! PS. Vannmangel er et generelt problem i Santa Maria, men dette hotellet har en ekstra kilde i svømmebassenger på taket
Hotellet Ocean Roof.
Stranden er uendelig og vakker i solnedgangen
Frokost på takterrassen
Sørfer paradis.
14 nachten verbleven in januari 2025

10/10 – Uitstekend

Maria

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
JC ist ein super netter und hilfsbereiter Gastgeber und die Apartments sind modern und liebevoll eingerichtet. Das Frühstück auf dem Dach ist sehr gesellig mit den anderen Gästen, wobei wir persönlich und eher mit JC verquatscht haben :) Die Umgebung ist super, weil man nicht direkt im Zentrum wohnt, aber gleichzeitig das Zentrum nur einen Katzensprung entfernt ist. Wir haben uns insgesamt sehr wohl gefühlt und würden jederzeit wieder kommen. Wir können da Ocean Roof also nur wärmstens empfehlen.
12 nachten verbleven in november 2024