Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Chateau / Country House
Dit vakantiehuis beschikt over een wasserij. Geniet in dit vakantiehuis van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als 3 badkamers en een wasmachine, terwijl je ook kunt gebruikmaken van een terras en een televisie.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer heeft een terras. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
3 badkamers
Bad
Douche
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Buiten
Patio
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
In de bergen
Naast een golfbaan
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 12 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand in Kanton Saint-Martin-de-Seignanx. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Bayonne Citadel en Château Neuf. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals DIDAM en Acquatic Landes Labenne-Océan een bezoekje brengen. Planète Parcs en Bateau Le Roben zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Kanton Saint-Martin-de-Seignanx
Zijn huisdieren welkom bij Chateau / Country House?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Chateau / Country House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Chateau / Country House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Chateau / Country House?
Dit sportieve vakantiehuis in Kanton Saint-Martin-de-Seignanx ligt op 15 km afstand van Nationaal natuurreservaat Marais d'Orx, Haven van Urt en L’Atelier du Chocolat. Ook Bayonne Citadel en DIDAM liggen op 15 km afstand.