Gehele woning·Particuliere eigenaar

MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026

Fotogalerie voor MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026

Kindergedeelte
Dineren
Zwembad
2 slaapkamers
Privékeuken

Gehele woning

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Vlak bij Golf van Biskaje biedt MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026 alles wat je nodig hebt.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Badkamers met douches en haardrogers

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 14.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026 ligt in Saint-Jean-de-Monts. Explora Park en La Bourrine du Bois Juquaud zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Atlantic Toboggan en Thalasso Thermes Marins bezoeken. Youpla Land en Pop Corn Labyrinthe Notre Dame de Riez zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Saint-Jean-de-Monts
Kaart
Saint-Jean-de-Monts, Vendée

In de buurt

  • Plage des Demoiselles
    Plage des Demoiselles
    6 min. rijden - 3.1 km
  • Plage de la Baigneuse
    7 min. rijden - 4.8 km
  • Explora Park
    8 min. rijden - 5.5 km
  • Thalasso Thermes Marins
    8 min. rijden - 5.9 km
  • Pier van Saint Jean de Monts
    8 min. rijden - 5.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Saint-Hilaire-de-Riez - 15 min. rijden

Restaurants

  • La Mie Caline
    3 min. rijden
  • Joubert Jean Paul
    4 min. rijden
  • Crêperie L'Océane
    4 min. rijden
  • Way Of Life
    4 min. rijden
  • Restaurant L'Espadon
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Beoordelingen over MOBILHOME 2 Bedrooms 4/5 pers camping 4* JULY AUGUST Rents 2025 idem to 2026