Pleasure boat docked at the pier, with the option to go out on the water
Hoogtepunten van de accommodatie
Pleasure boat docked at the pier, with the option to go out on the water heeft alles wat je nodig hebt.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Pleasure boat docked at the pier, with the option to go out on the water bieden veel comfort dankzij airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
2 badkamers met badkuipen of douches en toiletpapier
Accommodatie-voorzieningen
Slaapkamers
3 slaapkamers
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Toiletpapier
Woonruimtes
Woonkamer
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
1 huisdier in totaal
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie NC
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
deze woonboot ligt in Saint-Jean-de-Losne. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Collégiale Notre-Dame en Château de Varennes. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Geboorteplaats - Pasteur museum en Internationale Stad van Gastronomie en Wijn een bezoekje brengen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade Gaston Gérard of Dijon Congrexpo. Bekijk onze reisgids voor Saint-Jean-de-Losne
Station Saint-Usage Saint-Jean-de-Losne - 7 min. rijden
Dole (DLE-Regionale luchthaven Franche-Comte) - 43 min. rijden
Restaurants
La Table De Matt
10 min. rijden
Bistrot La Cotinière
8 min. wandelen
Écluse 73 De La Tuillerie
8 min. rijden
Le Bouchon Losnais
7 min. wandelen
La Storia
8 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Pleasure boat docked at the pier, with the option to go out on the water?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Pleasure boat docked at the pier, with the option to go out on the water inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Pleasure boat docked at the pier, with the option to go out on the water uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Pleasure boat docked at the pier, with the option to go out on the water?
Deze woonboot in Saint-Jean-de-Losne ligt op 25 km afstand van Abbaye de Cîteaux, Collégiale Notre-Dame en Musée Pasteur. Ook Geboorteplaats - Pasteur museum en Val d'Amour Golf liggen op 32 km afstand. Station Saint-Usage Saint-Jean-de-Losne ligt op 22 minuten wandelen en naar Station Neuilly-lès-Dijon Chaugey is het 28 minuten wandelen.
Beoordelingen over Pleasure boat docked at the pier, with the option to go out on the water