Een tuin, een speeltuin en een wasserij vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Oléron, house on the luminous island. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Barbecues en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Oléron, house on the luminous island hebben voorzieningen zoals gratis wifi, eettafels en keukeneilanden.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met badkuipen en douches
Omheinde privétuinen, keukens en koelkasten
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Blender
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Keukeneiland
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Kruiden
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
4 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bad
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Omheinde tuin
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
In een dorp
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Sur demande
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 8 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 1732300038687
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Saint-Denis-d'Oléron. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Vuurtoren van Chassiron en Fort Boyard. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Port Miniature Ti'Bato en Ileo een bezoekje brengen. Carrousel Park en Musée Ernest Cognacq zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Saint-Denis-d'Oléron
Station Saint Laurent de la Prée Fouras - 61 min. rijden
Luchthaven La Rochelle-Île de Ré (LRH), Frankrijk - 99 min. rijden
Restaurants
A l'Ouest
13 min. rijden
Lo Weko Bar
15 min. rijden
Camping Antioche d'Oléron
6 min. rijden
La Cabane
6 min. rijden
Snack du Marché
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Oléron, house on the luminous island?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Oléron, house on the luminous island inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Oléron, house on the luminous island uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Oléron, house on the luminous island?
Dit vakantiehuis ligt in het centrum van Saint-Denis-d'Oléron, op 2 km afstand van Golf van Biskaje en Vuurtoren van Chassiron. Ook Office de Tourisme de Saint-Denis d'Oleron en Plage de la Brée liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen over Oléron, house on the luminous island
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christian H.
24 aug 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Sommerferien am Strand
Wir hatten zwei schöne Wochen, auf der Île D‘Oleron. Wir mochten an unserer Unterkunft, dass sie so ruhig und etwas abgelegen war.
Einkäufe und Touren(Strand, Restaurants ) müssen mit dem Auto oder Fahrrad erledigt werden. Muss man sich halt drauf einstellen.
Schlafzimmer sind einige vorhanden. Wir als 4-köpfige Familie hatten genügend Platz.
Küche zum Kochen ist vorhanden, haben uns einige Mahlzeiten selbst zubereitet.
Die Einrichtung ist schon etwas in die Jahre gekommen, aber ist ja auf den Fotos gut zu erkennen.
Der Empfang und die Abreise hat sehr gut geklappt, eine sehr freundliche Dame hat uns alles erklärt und gezeigt.
Insgesamt ein entspannter Urlaub, ohne Probleme.