Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Vacation House
Dit appartement beschikt over een wasserij. Dit appartement biedt een wasmachine, een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Slaapkamers
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Haardroger
Toiletpapier
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Tot 10 kg per huisdier
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT067037C230Q359KC, 067037CVP0120
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Roseto degli Abruzzi. Bezoek culturele hoogtepunten Vincenzi Bindi Schilderijengalerij en Museo d'Arte dello Splendore. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Acquapark OndaBlu en Fondazione Malvina Menegaz. Bekijk onze reisgids voor Roseto degli Abruzzi
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Vacation House inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Vacation House uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Vacation House?
Dit appartement in Roseto degli Abruzzi ligt op 0,3 km van Roseto degli Abruzzi-strand en op 4,3 km van Cantina Mazzarosa Devincenzi. Ook Beschermd Mariengebied Torre del Cerrano en Chiesa di Sant´Agnese liggen op 10 km afstand. Station Roseto degli Abruzzi ligt op 8 minuten wandelen.