Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Rome Vacation Glicini, apt. 2 min walking metro station C
Dit appartement in Rome is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Rome Vacation Glicini, apt. 2 min walking metro station C





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamer57 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Jessica's house in Centocelle (150mt Metro C)-a few stops from the center of Rome
Jessica's house in Centocelle (150mt Metro C)-a few stops from the center of Rome
- Wasmachine
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091C2HDQ92M2N
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Roma, Città metropolitana di Roma Capitale
In de buurt
Mausoleum van Helena7 min. rijden - 1.9 km- Villa Gordiani6 min. rijden - 2.2 km
- Casilino Polikliniek7 min. rijden - 2.5 km
- Parrocchia Dio Padre Misericordioso8 min. rijden - 1.9 km
- Basiliek van San Giovanni Bosco10 min. rijden - 3.3 km
Lokaal vervoer
- Station Mirti - 3 min. wandelen
- Station Rome Prenestina - 5 min. rijden
- Luchthaven Ciampino (CIA) - 28 min. rijden
Restaurants
- Retrogusto6 min. wandelen
- Trattoria La Fraschetta3 min. wandelen
- Pizzeria Bisteccheria2 min. wandelen
- Mamma Pizza5 min. wandelen
- McDonald's3 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Rome Vacation Glicini, apt. 2 min walking metro station C
Beoordelingen
10








