Hotel Cambridge in Stadscentrum van Rome bevindt zich bij een winkelcentrum. Galleria Borghese en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Via Veneto en Via del Corso. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Neem deel aan outdooractiviteiten zoals mountainbiken, het volgen van een ecotour en het afleggen van wandel- en fietsroutes of maak gebruik van segwayverhuur/tours om Rome te verkennen. Bekijk onze reisgids voor Rome
Via Palestro 87, Rome, RM, 185
In de buurt
Via Marsala
3 min. wandelen - 0.3 km
Via XX Settembre
10 min. wandelen - 0.9 km
Piazza della Repubblica
10 min. wandelen - 0.9 km
Via Nazionale
12 min. wandelen - 1.0 km
Basilica di Santa Maria Maggiore
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Castro Pretorio - 5 min. wandelen
Station Rome Termini - 10 min. wandelen
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 46 min. rijden
Restaurants
The Yellow Bar
3 min. wandelen
Ristorante Mino
3 min. wandelen
The Bramble
3 min. wandelen
Pizzeria Del Secolo
2 min. wandelen
Luigi Cantina E Cucina
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Cambridge
Hotel vlak bij Via Nazionale
Hotel Cambridge bevindt zich vlak bij Basilica di Santa Maria Maggiore en Via Veneto en biedt gasten een koffiebar/café, een bar en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een continentaal ontbijt (toeslag), een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en een 24-uurs receptie
Een computerstation, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en een lift
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Cambridge hebben voordelen zoals 24-uurs roomservice en airconditioning, naast voorzieningen zoals middernachtsnacks en gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Haardrogers en shampoo
Flatscreentelevisies van 32 inch met digitale zenders
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi, kabelinternet (EUR 10 per uur)
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi, kabelinternet (EUR 10 per uur)
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek tussen 06.00 uur en 23.00 uur
Plaatselijke shuttleservice (toeslag)
Shuttleservice vanaf het treinstation (toeslag)
Shuttleservice van/naar de cruiseterminal (toeslag)
Shuttleservice van/naar de veerbootterminal (toeslag)
Eten en drinken
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: EUR 8 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Minikoelkast
Snackbar/delicatessenwinkel
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Aanzoek-/romantische pakketten
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Zakelijke diensten
Computerstation
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Meer
1 gebouw
5 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Donzen dekbed
Badkamer
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Eten en drinken
24-uurs roomservice
Minibar
Minikoelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de cruiseterminal, de veerbootterminal, de luchthaven en het treinstation (hiervoor kunnen toeslagen gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
1 in totaal (tot 10 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 8.00 voor volwassenen en EUR 5.00 voor kinderen
Toeslag voor kabelinternet op de kamer: EUR 10 per uur (bedrag kan variëren)
Toeslag voor kabelinternet in gemeenschappelijke ruimtes: EUR 10 per uur (bedrag kan variëren)
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per kamer (enkele reis)
Bubbelbadtoeslag: EUR 25 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Je dient je bij aankomst te registreren. Bezoekers of ongeregistreerde gasten zijn niet toegestaan op het terrein.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In overeenstemming met nationale en gemeentelijke richtlijnen is airconditioning tijdens bepaalde periodes mogelijk en alleen gedurende bepaalde uren beschikbaar.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Cambridge Rome
Hotel Cambridge Rome
Hotel Cambridge Rome
Hotel Cambridge Hotel
Hotel Cambridge Hotel Rome
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Cambridge?
Ja, bij dit hotel zijn huisdieren met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Cambridge?
Vandaag, 29 mrt. 2026, kost een verblijf bij Hotel Cambridge van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 108, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Cambridge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Cambridge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Cambridge een shuttle naar het vliegveld?
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 06.00 uur en 23.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 60 per kamer.
Waar staat Hotel Cambridge?
Dit hotel ligt in Stadscentrum van Rome, op 15 minuten wandelen van Via Marsala en Via Nazionale. Ook Basilica di Santa Maria Maggiore en Via Veneto liggen op 2 km afstand. Station Castro Pretorio ligt op 5 minuten wandelen en naar Termini Tram Stop is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Cambridge
7,0
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,8
Netheid
7,6
Locatie
7,6
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 103 van 770 beoordelingen
10 - Uitstekend
103
Gastenscore: 8 - Goed. 300 van 770 beoordelingen
8 - Goed
300
Gastenscore: 6 - Redelijk. 242 van 770 beoordelingen
6 - Redelijk
242
Gastenscore: 4 - Matig. 89 van 770 beoordelingen
4 - Matig
89
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 36 van 770 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
36
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Amer
12 feb 2024
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property was very deteriorated and very dusty. There is absolutely no access to daylight and fresh air. One window is opening towards an inner garden which is full of garbage and very dirty. Bedsheets were not fresh and I have seen human hairs on the sheets, therefore I suspect that it wasn’t fresh or has been used before. Staff is friendly but prefers to speak to you in Italian (although you don’t speak it). Environment is a bit sketchy but not unsafe. For the price that you pay, I would say you should not expect more…
Amer
2/10 – Ontzettend slecht
Lisanne
20 jul 2023
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Totally not worth your money! I stayed there solo and got a room on the first floor. When checking in at 11 pm I had to wait 10 minutes because the receptionist was on the phone and answered the phone again while checking me in. Totally not friendly.
The lamp in the hallway was broken so had to turn on the lamp on my phone every time to open the room door. I stayed in room 14. It was actually a room for disabled people. In the room itself I had no signal and no wifi. In this day and age that should not be possible. The shower was terrible, couldn't shower properly without getting everything wet. And there was no decent lamp so you showered in the dark. Also the bathroom mirror was disgusting.
I also had to shorten my vacation because of strikes of the trains which I couldn't do anything about myself. For this I could not get my money back. They show no compassion.
Lisanne
3 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Dirk
20 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good hotelroom.
Dirk
7 nachten verbleven in april 2023
8/10 – Goed
Paulo Henrique, Dordrecht
21 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer prettig verblijf in Hotel Cambridge - Roma Te
Geweldig locatie vlakbij station Roma Termini, winkels,atracties en transportmiddelen. Goed hotel, kamer netjes ingericht. Tv met honderden italiaanse zenders. Airconditioning perfect. Heerlijk harde enorme bed. Uitstekende badkamer met douche en badkuip. Wi-fi soms gebrekkig maar dat viel mee na even wachten op signaal. Kamer werd dagelijks schoongemaakt. Personeel heel attent, correct, vriendelijk en behulpzaam. Recepcionisten en de dames van het ontbijt waren heel erg vriendelijk en amicaal. Ontbijt uitmuntend. Kom zeker terug naar dit hotel en het liefste dezelfde kamer (309), had een tweede kamer geboekt voor mijn schoonzus kamer (109) dat zat aan de voorkant van het hotel, iets lawaaierig en de airco werkte niet goed genoeg. Voor de rest was de tweede kamer ook goed behaalve de punten eerder genoemd. Kom zeker terug naar dit hotel met name voor de aandacht van de zeer vriendelijke personeel en de faciliteiten
Paulo Henrique
6/10 – Redelijk
Anouk, Nijmegen
12 sep 2016
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goede locatie, niet meer dan redelijk hotel.
Hotel ligt op een perfecte locatie in Rome: rustig en toch overal dichtbij. Station Termini op 5 min loopafstand. Kamer was klein maar schoon, badkmr was de kleinste die ik ooit zag en dat deed echt wel af aan het comfort. Je kon je er na het douchen niet eens afdrogen! Personeel was vriendelijk. Ontbijtservice viel mee: uitgebreider dan verwacht en prima basis om de dag mee te starten. Gratis airco en WiFi: prima.
Anouk
8/10 – Goed
Toon, Afferden limburg
21 mei 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Rustig eenvoudig schoon Hotel
Eenvoudig hotel ,overeenkomstig de prijs ,ligging perfect t.o.v. centrum
Rustige buurt voor de ligging
Prima ontbijt
5 kamers naast elkaar
Toon
4/10 – Matig
moon, amsterdam
16 mei 2015
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Centraal
Het hotel iserg oud maar personeel vriendelijk . Het ontbijt is erg beperkt,
moon
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
12 mrt 2015
Positief: Netheid
Negatief: Comfort kamer
fijne ligging, erg gehorig, erg eenvoudig ontbijt
redelijk hotel, vooral de ligging is erg fijn. personeel vriendelijk maar wel zakelijk
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
3 mei 2014
Positief: Netheid, personeel en service
Hotel om te slapen, dichtbij centraal station
Dichtbij centraal station: trein, metro en bus.
Vriendelijk personeel en ze spreken allemaal zeer goed Engels.
Er is wifi, maar alleen in één ruimte, die zeer klein is. Dus als je wifi erg belangrijk vindt, is dit niet het juiste hotel.
Basic kamer, maar heerlijke bedden (erg kort) en goed schoon. Koelkast op kamer.
Er is geen lounge of ruimte waar je gezellig kunt zitten. Het is een hotel om in te slapen en ontbijten, meer niet. Ontbijt is lekker.
Er zijn in de buurt veel eetgelegenheden, maar de omgeving is niet gezellig of sfeervol. Daarvoor moet je naar de wijk Trastevere. Vanaf Termini (centraal station) bus H nemen.
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Thomas
12 mrt 2014
Positief: Personeel en service
Simpel Hotel, geschikt voor citytrip.
Verwacht geen luxe, en je hebt geen enkele reden tot klagen. Hotel is gelegen vlakbij station Termini en daarom een perfecte uitvalsbasis om Rome te verkennen. De kamer die je krijgt is ruim en (redelijk) schoon. Geen overlast van de buurt of iets dergeljiks. Personeel is vriendelijk. Ontbijt is simpel, maar genoeg voor een goede basis om de stad in te trekken.
Thomas
4/10 – Matig
Nina, Dordrecht
26 jul 2013
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel ziet er op de foto's mooier uit
Van buitenaf een mooi hotel. Binnenin is het echter vervallen en de hotelkamer was ook niet echt superschoon. Het ontbijt was heel erg simpel. De kamers zijn heel erg gehorig. Het hotel zit wel vlakbij een groot metrostation. De airco wordt 's nachts uitgezet en dus is het bloedheet in de kamer.
Nina
8/10 – Goed
Esther, Nederland
2 jun 2013
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
heerlijk centraal
Hotel Cambridge ligt lekker centraal aan de goede kant, wat mij betreft van Termini centraal station. Een prima uitvalsbasis om Rome te verkennen en alle hoogtepunten van de stad te bezoeken.
Esther
6/10 – Redelijk
r.theunissen
15 feb 2013
Positief: Netheid, personeel en service
Eenvoudig
Het is een eenvoudige kamer, maar je bent de hele dag weg je slaapt er alleen.
Het ontbijt is eenvoudig, mag wel iets anders want na 3 dagen brood met jam wil wel iets anders.
Voor de rest was het er goed te doen.
.
r.theunissen
6/10 – Redelijk
Geverifieerde reiziger
17 nov 2012
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Paul, Maastricht, Nederland
14 sep 2012
Positief: Netheid, personeel en service
Voor kort verblijf:Goed hotel voor redelijke prijs
Portier c.q.hotelmedewerker/ster zijn vriendelijk en behulpzaam. Werking tv was niet goed, maar werd direct geholpen om in orde te maken. Ontbijt was goed(meer dan voldoende keus) wat je van een gemiddelde zogenaamde continental ontbijt niet verwacht. Er was koelkastje met frisdrank [totaal 10 blikjes/flesjes] aanwezig die je achteraf kunt afrekenen. Goede service.
Airco kun je zelf instellen. Hij maakt wel een beetje geluid (niet echt irritant),maar na 2 dagen hoor je het niet meer. Alles went. Gewoon niet opletten. Hotel naar bus/metro/station nog geen 10 minuten lopen. Dat scheelt een taxi. Enige nadeel is dat er maar één lift is, want je moet soms lang wachten tot je aan de beurt komt.
Kortom: Het is allemaal nog te doen voor weekje verblijf in mooi Rome in dit hotel, een meer dan redelijk goed hotel (3 sterren) voor een redelijke prijs. Als ik een volgende keer weer naar Rome zou gaan, zou ik weer naar dit hotel gaan.
Paul
8/10 – Goed
Eline, Amsterdam, Nederland
25 jul 2012
Positief: Netheid, personeel en service
Niet spannend maar wel goed!
Redelijke kleine kamer maar erg schoon. Het is een vrij oud en simpel gebouw maar alles is netjes en schoon. De staf is vriendelijk en behulpzaam en er hangt een ontspannen sfeer. Het ontbijt is simpel maar wel goed!
Al met al geen spetterend hotel maar goede service, netjes en op een goede locatie vlakbij termini station.
Eline
6/10 – Redelijk
Joke, 7041 's-Heerenberg, Nederland
6 mei 2012
Positief: Netheid
Hotel Cambridge in Rome
Hotel Cambridge ligt gunstig, vlak bij het centrum en op 5 minuten lopen van trein, metro en bus station, Ideaal. Voor degenen die van wandelen houden, de meeste highlights zijn vanuit dit hotel te doen. Ontbijt is goed, hoewel het niet echt een ontbijtbuffet is zoals vermeld op de voucher. Fijne bedden, 's nachts lawaaiig i.v.m. airco's van omliggende panden. Jammer genoeg geen lounge of bar waar je 's avonds even kunt relaxen of wat drinken.
Joke
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
5 mei 2012
Positief: Netheid, personeel en service
ok
Prijs-kwaliteit-verhouding ok.
Badkamer aan de krappe kant
Personeel vriendelijk
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Peter, Alphen aan den Rijn, Nederland
17 mrt 2012
Positief: Netheid, personeel en service
Lang weekend Rome
Basic, maar prima hotel, vlakbij station Termini. Bedden zijn prima, ontbijt is ok. Badkamer is heel erg klein, en je moet wel lenig zijn om in het bad onder de douche te komen.
Peter
6/10 – Redelijk
Mark, Ameide
26 okt 2011
Positief: Netheid, comfort kamer
Hotel Cambridge te Rome, dichtbij Termini station
Wij hebben vanaf dit hotel Rome goed aan kunnen doen. Dichtbij twee metrohaltes, centraal gelegen t.o.v. beide lichthavens.
Toen wij aankwamen was de stroom uitgevallen, kaarsjes waren onze redding, verzorgd door personeel. In de ochtend was het probleem helaas niet opgelost zodat het ontbijt een saaie bedoeling was. Men zei dat het probleem aan het begin van de middag opgelost zou zijn en dat bleek ook zo te zijn. De kamer waar wij verbleven was zeer schoon en had comfortabele bedden. Over het algemeen is het geheel niet modern, maar wel netjes. Personeel is ook zeer vriendelijk en het ontbijt is met een hard broodje, croissant en mini buffet voldoende te noemen.
Al met al is het voor enkele dagen Rome een aangenaam hotel.
Mark
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
6 okt 2011
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Cambridge
Prima hotel, traditioneel ontbijt (beetje saai, maar ruim voldoende), kamer keek uit op binnenplaats waardoor kamer wel bedompt was, helaas geen ruimte waar je kan zitten en andere gasten kunt ontmoeten
Geverifieerde reiziger
8/10 – Goed
Göran
11 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Göran
2 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Dagna
27 okt 2025
Positief: Personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Väldig god kaffe
Dagna
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Maria Jose
24 okt 2025
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer