Geheel appartement
Di Panico, Magical Navona Duplex With Terrace By Halldis
Fotogalerie voor Di Panico, Magical Navona Duplex With Terrace By Halldis





Geheel appartement
2 slaapkamers 2 badkamers Max. aantal: 4 197 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

A Campo de’ Fiori, sulle tracce dei Borgia
A Campo de’ Fiori, sulle tracce dei Borgia
- Keuken
- Wasmachine
- Airconditioning
- Fitnessruimte
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Optionele extra's
- Toeslag voor late check-in: EUR 40
- Toeslag voor hoge kinderstoel: EUR 25 per verblijf
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
508001
Over deze buurt

Rome, Latium
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Di Panico, Magical Navona Duplex With Terrace By Halldis
Beoordelingen
9,6
Uitzonderlijk
5 externe beoordelingen
Expedia's nieuwste trends
Hotels
- Maritim Hotel Bad Wildungen
- H10 Roma Città
- Hotel Riu Tikida Palmeraie - All Inclusive
- Quality Hotel Nova Domus
- Mama Shelter Roma
- NH Roma Villa Carpegna
- Riessersee Hotel
- Saturn Palace Resort - All Inclusive
- Hotels met zwembad in Frankrijk
- Scarabeo Camp
- Hotel Dimar
- Hotels nabij Station Luxembourg
- Hotels nabij Playa d’en Bossa
- Occidental Aurelia
- Hotels in Punta Cana
- B&B Vosselaar
- Aparthotel Adagio Rome Vatican
- Holiday Inn Rome- Eur Parco Dei Medici by IHG
- Hotel Villa Pamphili Roma
- Strandhotels in Marseille
Vluchten