Cereate Suites ligt in Rome in het stadscentrum. Bewonder de natuur bij Circus Maximus en Villa Borghese, terwijl Galleria Borghese en Vaticaanse Musea culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Rome (FCO-Fiumicino - Internationale luchthaven Leonardo da Vinci) - 35 min. rijden
Restaurants
Trattoria Etruria 39
3 min. wandelen
I Vitelloni
4 min. wandelen
‘o Scugnizzo… Da federico
3 min. wandelen
Valentini
2 min. wandelen
pepe ristorante
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Cereate Suites
Dit rookvrije appartement beschikt over een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Geniet in elk appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Een bed met pillowtop en luxe beddengoed bieden comfort, samen met gemakken zoals een wasmachine/droogkast en een eetruimte.
Cereate Suites heeft 7 kamers met wasmachines/drogers en een espressoapparaat. Deze kamers met een zitruimte zijn individueel gemeubileerd en hebben bureaus en eettafels. Alle bedden met een pillowtop-matras hebben luxe beddengoed. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een douche, pantoffels en een haardroger.
In dit appartement in Rome is wifi gratis. Elke smart-tv van 50 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer gratis flessenwater en een strijkplank/strijkijzer.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
7 units
Individuele aankleding
Onderling verbonden units beschikbaar
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, Vikey, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 20 per accommodatie, per verblijf, naast een eenmalige schoonmaaktoeslag van EUR 20
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 20 per accommodatie per verblijf, plus EUR 20 eenmalige schoonmaakkosten
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT058091B4DF5FSIDU
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cereate Suites?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 20 per accommodatie, per verblijf. Er wordt tevens een toeslag van EUR 20 aangerekend. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Cereate Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Cereate Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Cereate Suites?
Dit appartement ligt in San Giovanni, op 3 km afstand van Via Appia Nuova, Colosseum en Forum Romanum. Ook Via del Corso en Via Veneto liggen op 5 km afstand. Station Re di Roma ligt op 9 minuten wandelen en naar Station San Giovanni is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cereate Suites
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
6,0
Voorzieningen
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Alpesh
30 aug 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Property was modern and well
Alpesh
6 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Agnieszka
7 mei 2025
Positief: Netheid, comfort kamer en communicatie
All new , fresh and clean. Nice to stay;)
Agnieszka
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
Yuzhu
12 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Positives: beautiful home, clean and spacious. 10 mins walk from metro station. Host proactively reached out before check-in.
Negatives:
No front desk or reception, self check-in could be painful when it's not working properly. There's no person on-site. Despite host called to help, it's still quite inconvenient.
No elevator.
Plumbing issue. Shower drains REALLY slowly, I had to stop every 20 seconds for water to drain otherwise it would flood the bathroom. I stayed at the property for two days and informed the host about the situation first night. The plumbing issue wasn't resolved during my entire stay.
There's a club/bar in the area. If you're sensitive to noise, it could be troubling.