GuestHost - Bright and roomy apartment in Flaminio district
Appartement vlak bij Villa Borghese
In de omgeving van Ponte Milvio en Foro Italico ligt GuestHost - Bright and roomy apartment in Flaminio district, waar je geniet van een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Rookvrije accommodatie en een lift
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij GuestHost - Bright and roomy apartment in Flaminio district hebben volop comfort met aparte eetruimtes en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
2 badkamers met bidets en badkuipen of douches
(kleer)kasten, balkons en aparte eetruimtes
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
2 badkamers
Bad of douche
Bidet
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart eetgedeelte
Woonkamer
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert pinpassen en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT058091C2BAPKWM4L
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Flaminio, een wijk in Rome. Vaticaanse Musea en Galleria Borghese zijn culturele hoogtepunten. Reizigers die graag willen shoppen, kunnen dat bij Via del Corso en Via Veneto. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Stadio Olimpico of Foro Italico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Zijn huisdieren welkom bij GuestHost - Bright and roomy apartment in Flaminio district?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij GuestHost - Bright and roomy apartment in Flaminio district inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij GuestHost - Bright and roomy apartment in Flaminio district uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat GuestHost - Bright and roomy apartment in Flaminio district?
Dit appartement ligt in Flaminio, op 15 minuten wandelen van Auditorium Parco della Musica, Villa Borghese en Foro Italico. Ook Piazza del Popolo en Via del Corso liggen op 2 km afstand. Flaminia-Fracassini Tram Stop en Ankara-Tiziano Tram Stop liggen op 2 minuten wandelen.
Beoordelingen over GuestHost - Bright and roomy apartment in Flaminio district