Geheel appartement

Be Mate Trastevere II

Accommodatieklasse: 3

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 231
inclusief belastingen en toeslagen
24 aug - 25 aug

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
2 van 2 kamers weergeven

Deluxe appartement

  • 114 m²
  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 5
  • 2 kingsize bedden en 1 queensize zetelbed
  • Gratis wifi

Executive appartement

  • 149 m²
  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 7
  • 3 kingsize bedden en 1 queensize zetelbed
  • Gratis wifi

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Be Mate Trastevere II ligt in Rome in de historische wijk. Piazza Navona en Pantheon zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Villa Borghese en Circus Maximus. Osservatorio Astronomico di Roma en Cinecittà World zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer appartementen in Rome
Kaart
Viale di Trastevere 131, Rome, RM, 00153

In de buurt

  • Een historisch plein met kinderafsluiting, een opvallende klokkentoren en klassieke architectuur.
    Basiliek van Santa Maria in Trastevere
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Het Colosseum in Rome, Italië, met een brug op de voorgrond en een helderblauwe lucht.
    Tiber Rivier
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een oude stenen bogenpoort met een metalen hekwerk, dat leidt naar een gazon.
    Romeinse Joodse Wijk
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Oude ruïnes met meerdere bogen en een helderblauwe lucht.
    Circus Maximus
    13 min. wandelen - 1.1 km
  • Een levendige openbare markt met verkopers en klanten.
    Campo de' Fiori
    15 min. wandelen - 1.3 km

Lokaal vervoer

  • Induno Tram Stop - 2 min. wandelen
  • Station Rome Quattro Venti - 3 min. rijden
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 43 min. rijden

Restaurants

  • Tonnarello
    7 min. wandelen
  • Bar San Calisto
    5 min. wandelen
  • Nannarella
    4 min. wandelen
  • La Canonica
    7 min. wandelen
  • Ivo a Trastevere
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Be Mate Trastevere II

  • Appartement vlak bij Campo de' Fiori
  • Be Mate Trastevere II ligt op een steenworp van Piazza Navona en Pantheon en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
  • Rookvrije accommodatie en een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Be Mate Trastevere II hebben voordelen zoals airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Douches en shampoo
    • Flatscreentelevisies van 48 inch met digitale zenders

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Badkamer

  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 48 inch met digitale zenders

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Lift (100 centimeter brede deur)
  • Pad zonder treden naar de ingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Kluisje
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Virtuele receptie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Alarmsysteem

Algemeen

  • 3 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 72 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
Je kunt hulp vragen aan een virtuele receptie
Het is verplicht om de mobiele app van de accommodatie, DANALOCK, te downloaden voor je incheckt
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Ophalen van sleutel, privé-ingang

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een beveiligingssysteem
Registratienummer van de accommodatie No, IT058091B4PS58CXVP, 06921170483, IT:06921170483, country:IT|stateProvince:|city:Milan|address1:Via Silvio Pellico 4|address2:|postalCode:20121, IT, Business, No, 06921170483, IT:06921170483, country:IT|stateProvince:|city:Milan|address1:Via Silvio Pellico 4|address2:|postalCode:20121, IT, IT058091B4A9FYSF6M, Business
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Be Mate Trastevere II?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Be Mate Trastevere II?

Vandaag, 23 aug. 2026, kost een verblijf bij Be Mate Trastevere II van één nacht voor twee volwassenen op 24 aug. 2026 min. € 231, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Be Mate Trastevere II inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.

Tot hoe laat kan ik bij Be Mate Trastevere II uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Be Mate Trastevere II?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 2 km afstand van Mercato di Porta Portese, Campo de' Fiori en Piazza Navona. Ook Pantheon en Circus Maximus liggen op 2 km afstand. Induno Tram Stop ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Trastevere/Min. P. Istruzione Tram Stop is het 2 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.