Geheel appartement

Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments

Fotogalerie voor Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments

Exterieur
Details aan de buitenkant
Appartement, 1 slaapkamer | 1 slaapkamer, gratis wifi, beddengoed
Exterieur
Appartement, 1 slaapkamer | Privékitchenette | Een koelkast met diepvriezer, een microgolfoven, een kookplaat

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 440 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments

Dit rookvrije appartement beschikt over meertalig personeel. Dit appartement is voorzien van een lcd-televisie met digitale zenders en een kitchenette met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een regendouche.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van een haardroger. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben kitchenettes met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer heeft een douche met een regendouche.

In dit appartement in Rome is wifi gratis. Elke lcd-televisie heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Kitchenette

  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Beddengoed inbegrepen
  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Entertainment

  • Lcd-tv met digitale zenders

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 10 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 35 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments Rome
Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments Apartment
Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments Apartment Rome

Over deze buurt

dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, een wijk in Rome. Bewonder de natuur bij Villa Borghese en Circus Maximus, terwijl Vaticaanse Musea en Engelenburcht (Castel Sant'Angelo) culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Foro Italico of Stadio Olimpico. Bekijk onze reisgids voor Rome
Meer appartementen in Rome
Kaart
Via dell'Arco de' Ginnasi 6, Rome, RM, 00186

In de buurt

  • Area Sacra di Largo Argentina inclusief vervallen gebouwen en historisch erfgoed
    Largo di Torre Argentina
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Parione featuring a city and street scenes
    Corso Vittorio Emanuele II
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Pantheon featuring a monument, street scenes and heritage architecture
    Pantheon
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Palazzo Caetani
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Teatro Argentina
    2 min. wandelen - 0.2 km

Lokaal vervoer

  • Arenula-Cairoli Tram Station - 4 min. wandelen
  • Station Rome Ostiense - 5 min. rijden
  • Luchthaven Ciampino (CIA) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Alice Pizza Largo Argentina
    3 min. wandelen
  • Cafffè Camerino
    2 min. wandelen
  • PASTAEAT la pastapoke
    1 min. wandelen
  • Appetito Cafe
    2 min. wandelen
  • Pasta E Vino Osteria
    2 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments?

Dit appartement ligt in Stadscentrum van Rome, op 5 minuten wandelen van Largo di Torre Argentina, Pantheon en Piazza Venezia. Ook Piazza Navona en Via del Corso liggen op 10 minuten wandelen. Arenula-Cairoli Tram Station en Venezia Tram Stop liggen op 5 minuten wandelen.

Beoordelingen over Appartamento Largo Argentina - Daplace Apartments