Ontdek dit rustige Provençaalse vakantiehuis in Rochefort du Gard, vlakbij Avignon. Het ligt in een rustige woonwijk en gunstig dicht bij het dorpscentrum. Het huis biedt alles op de begane grond, waaronder een goed uitgeruste keuken met moderne apparatuur. De eet/woonkamer is ingericht met comfortabele stoelen en een tv en komt via openslaande deuren uit op het terras. Verdere voorzieningen zoals een vriezer en een wasmachine zijn beschikbaar in de garage. Buiten biedt het omheinde perceel omringd door pijnbomen en eikenbomen rust en stilte. Het terras, bereikbaar via een trap, biedt een schaduwrijke eethoek met een plancha en is de perfecte plek voor bijeenkomsten in de buitenlucht. Het privézwembad is beveiligd met een veiligheidsafdekking, meet 6 x 3,50 meter en heeft ligstoelen om te ontspannen. Deze Provençaalse oase nodigt je uit om te ontspannen te midden van de schoonheid van de natuur, biedt een privézwembad en een rustige omgeving voor een ontspannen vakantie-ervaring in Rochefort du Gard waar je kunt genieten van de essentie van de Provence. Het huis ligt in een rustige en groene woonwijk op de hoogten van het dorp Rochefort du Gard, midden in een dennenbos, op ongeveer 1,5 km van het dorp en de winkels. Rochefort du Gard ligt vlakbij Avignon, de Pont du Gard, de stad Uzès en zijn hertogdom. U kunt ook de Alpilles, de Lubéron en de Camargue ontdekken tijdens uw dagtochten in de Provence.
dit vakantiehuis ligt in Rochefort-du-Gard. Château de Trinquevedel en Les Vignerons de Tavel et de Lirac zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Halles d'Avignon en Marché Paysan de Châteaurenard. Piratland en Parc du Cosmos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rochefort-du-Gard
Beschikt Cozy home in Rochefort Du Gard over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Cozy home in Rochefort Du Gard?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy home in Rochefort Du Gard inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy home in Rochefort Du Gard uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy home in Rochefort Du Gard?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Rochefort-du-Gard ligt en op 5 km afstand van Château de Trinquevedel, Domaine du Joncier en Lafond Roc Epine Wijngaard. Ook Domaine Maby en Domaine de la Mordorée liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cozy home in Rochefort Du Gard
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Berry V.
27 aug 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fijn huis met omheinde tuin in omgeving Avignon. Ligt aan een doodlopende weg, dus je hebt alle rust.Mooi zwembad en groot terras om te zitten, eten en te drinken. Ruime keuken met alle voorzieningen. Badkamer is gedateerd, maar voldoet. Een supermarkt/bakker is 5 minuten rijden.Fijne tijd gehad, wel tijdens een hittegolf, maar het huis is enigzins koel te houden, door alle luiken overdag te sluiten (geen airco aanwezig)
7 nachten verbleven in augustus 2025
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
Delahaye Jean Luc
16 aug 2025
p
proprio courtois trés gentil bonne prestation je recommande les oeils fermé cadre agréable juste les moustiques un peu encombrant