Aparthotel·Particuliere eigenaar
Private Zone Al Aqiq
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen in Riyad
Fotogalerie voor Private Zone Al Aqiq





Aparthotel
1 badkamerMax. aantal: 480 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 402
inclusief belastingen en toeslagen
22 jan - 23 jan
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Private Zone Al Aqiq
Aparthotel met gratis parkeerplaatsen in Riyad
Dit aparthotel beschikt naast een conciërgeservice over gratis parking en gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes. Elk aparthotel heeft gratis wifi en een keuken met koelkast en microgolfoven. Je vindt er tevens een haardroger en gratis toiletartikelen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Private Zone Al Aqiq heeft 10 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger en gratis toiletartikelen. De keukens beschikken onder meer over een koelkast en een microgolfoven.
Elke badkamer is voorzien van een bad of douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Een strijkplank/strijkijzer, vervanging van de handdoeken en verschoning van het bed zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is op verzoek beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 50000099
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Echtparen die een kamer willen delen, dienen te bewijzen dat zij gehuwd zijn.
Over deze buurt

Ramallah, Riyadh, 13515
In de buurt
- Romeins Sabratha5 min. wandelen - 0.4 km
- Al Ajlan Art Gallery19 min. wandelen - 1.6 km
- Riyadh Park Mall6 min. rijden - 5.2 km
- Riyadh International Convention and Exhibition Center13 min. rijden - 16.5 km
- Al Batha-markt19 min. rijden - 22.5 km
Lokaal vervoer
- Riyadh Station - 37 min. rijden
- Riyadh (RUH-Internationale luchthaven King Khaled) - 24 min. rijden
Restaurants
- وجنة | قهوة مختصة12 min. wandelen
- Scarf Coffee4 min. wandelen
- Samar4 min. wandelen
- Locais5 min. wandelen
- Baskin-Robbins13 min. wandelen