10/10 – Voortreffelijk
elvira
Meraviglioso

























Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Ja, deze accommodatie biedt een binnenzwembad en een seizoensgebonden buitenzwembad. Het zwembad is van 09.30 uur tot 20.00 uur geopend.
Vandaag, 25 sep. 2026, kost een verblijf bij Aqua Montis Resort & Spa van één nacht voor twee volwassenen op 11 okt. 2026 min. € 163, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Ja, een shuttleservice van/naar de luchthaven is op verzoek beschikbaar tussen 08.00 uur en 20.00 uur. Er geldt een toeslag van EUR 100 per kamer.
Dit hotel in Rivisondoli ligt in de buurt van de pistes en in de bergen, op 2 km afstand van Nationaal Park Majella en Station Roccaraso. Het is bovendien ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of skilessen wilt volgen. Ook Skiresort Vallefura Pescocostanzo en Station Rivisondoli Pescocostanzo liggen op 5 km afstand.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster

