Geheel appartement

Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff

Fotogalerie voor Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff

Appartement, 2 slaapkamers, balkon | Balkon
Appartement, 2 slaapkamers, balkon | Uitzicht vanuit de kamer
Appartement, 2 slaapkamers, balkon | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een microgolfoven, een oven, een kookplaat
Appartement, 2 slaapkamers, balkon | Woonkamer
Appartement, 2 slaapkamers, balkon | Dineren op de kamer

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Geheel appartement

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 580 m²

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Schoonmaakservice
De huidige prijs is € 396
inclusief belastingen en toeslagen
24 mei - 25 mei

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff

Dit rookvrije appartement beschikt naast een wasserij over een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel zijn enkele van de overige voorzieningen. Dit appartement heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een balkon. De keuken is voorzien van een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. De badkamer wordt gedeeld.
Dit appartement heeft 2 kamers met een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 4 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte.

Gasten hebben toegang tot een gemeenschappelijke badkamer. Elke badkamer heeft een bad of douche met een regendouche, een bidet en gratis toiletartikelen. In dit appartement in Riomaggiore is wifi gratis. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse
  • 24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag

Gezinsvriendelijk

  • Kinderopvang (toeslag)

Keuken

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast/diepvriezer
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Champagneservice
  • Privépicknicks

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 gemeenschappelijke badkamer
  • Bad of douche
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Regendouche

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Apart zitgedeelte

Buiten

  • Balkon
  • Terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 1 huisdier in totaal
  • Toeslag: EUR 70 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Aanzoek-/romantische pakketten
  • Dagelijkse huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een nationaal park

Dingen om te doen

  • Fietsenverhuur
  • Privérondleidingen door een wijnmakerij
  • Ecotours in de buurt
  • Rondvaarten in de buurt
  • Snorkelen in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • EHBO-doos
  • Brandblusser

Algemeen

  • 2 units
  • Fietsenverhuur
  • Mediterrane architectuur
  • Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
  • Milieuvriendelijke toiletartikelen
  • Unitgrootte: 80 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur

In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact

Snelle incheckservice

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Contactloos uitchecken

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

Deze accommodatie heeft geen receptie.

Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.

Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje, privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 70 per huisdier, per verblijf

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

1 in totaal

Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50 per verblijf.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: EUR 250.0 per accommodatie per verblijf
  • De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 10 jaar oud.
  • Bestemmingstoeslag: EUR 3 per persoon per nacht. Deze toeslag geldt niet voor kinderen jonger dan 11 jaar.
  • Schoonmaakkosten: EUR 70 per accommodatie, per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 250 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 70 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Een schoonmaakservice is beschikbaar tegen betaling
  • Toeslag voor babybed: EUR 50 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie IT011024C2S3RIHHHP
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 70 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff?

Vandaag, 23 mei 2026, kost een verblijf bij Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 396, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Biedt Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 250 per voertuig.

Waar staat Il Baluardo Sea View Apartment on the Cliff?

Dit appartement ligt in een nationaal park, vlak bij Ferry van Manarola en Presepe di Manarola. Ook Parco Nazionale delle Cinque Terre en Chiesa di San Lorenzo liggen op 5 minuten wandelen. Station Manarola ligt op 6 minuten wandelen en naar Station Riomaggiore is het 26 minuten wandelen.

Beoordelingen over

Beoordelingen

Zeer goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen

8,0

Netheid

6,0

Voorzieningen

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Darren

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
This place is all about the view. Stunning. But you will have to walk up a billion stairs (or a long, steep ramp) to get there. True for most places in Manarola, but could be hard for those with mobility issues. It was a nice touch they provided a light breakfast for the first morning. The lack of a/c was rough, despite the sea air. It was very humid. Ceiling fans did help some. The water pressure in the shower was the best in Italy. It was a bit pricey, but again it’s the location. Only real negative was the housekeeper showed about 30 min before checkout. Stared at us through the open window, and talked loudly to a friend and on her phone. I assume hoping we’d leave. Annoying and inappropriate as we paid a premium to stay there.
3 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

jaehee

2 nachten verbleven in juli 2020