La Casita Piratininga, 100 meters from the beach. heeft alles wat je nodig hebt.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij La Casita Piratininga, 100 meters from the beach. zorgen voor volop comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met toiletpapier
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: internettoegang
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Piratininga, een wijk in Niteroi. Bezoek Cristo Redentor, een opmerkelijke bezienswaardigheid, of trek de natuur in bij Copacabana Beach en Praia Ipanema. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadion Jornalista Mário Filho of Stadion Sao Januário. Bekijk onze reisgids voor Niteroi
Rio de Janeiro (SDU-Santos Dumont) - 52 min. rijden
Restaurants
Pizzaria Di Duda
5 min. rijden
Mister Trigo
4 min. rijden
Quiosque Recanto Das Pedras
5 min. rijden
Quiosque Loira Gelada
9 min. wandelen
Restaurante Luiz Fogão
7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Casita Piratininga, 100 meters from the beach.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij La Casita Piratininga, 100 meters from the beach. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Casita Piratininga, 100 meters from the beach. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat La Casita Piratininga, 100 meters from the beach.?
Dit appartement ligt in Piratininga, op 0,3 km van Praia de Piratininga en op 2,8 km van Praia de Camboinhas. Ook Praia de Itacoatiara en Praia de Itaipu liggen op 15 km afstand.
Beoordelingen over La Casita Piratininga, 100 meters from the beach.