Geheel appartement·Particuliere eigenaar

unmissable apartment 3 minutes from the beach

Appartement met een buitenzwembad, in de buurt van Praia Recreio dos Bandeirantes

Fotogalerie voor unmissable apartment 3 minutes from the beach

Privékeuken
Dineren
Exterieur
Interieur
Televisie

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Parkeerplaatsen beschikbaar
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

unmissable apartment 3 minutes from the beach

Beautiful apartment in a newly opened condominium less than 1 kilometer from the beach in Recreio dos Bandeirantes.

Two bedrooms with air conditioning, a living room with a sofa bed and fan, a fully equipped kitchen, and a balcony. We also have an optional double inflatable mattress for the comfort of a fifth guest.

Abundant shopping, restaurants, shopping malls, tourist attractions, and idyllic landscapes are nearby.

Enjoy unforgettable moments in this unique, family-friendly location.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: wifi

Parkeren en vervoer

  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Lift
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
  • Brandblusser

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

Kaart
Recreio dos Bandeirantes Rio de Janeiro, RJ

In de buurt

  • Winkelcentrum Recreio - 14 min. wandelen - 1.3 km
  • Posto 12 - 2 min. rijden - 1.5 km
  • Strand van Prainha - 4 min. rijden - 3.2 km
  • Praia Recreio dos Bandeirantes - 7 min. rijden - 1.8 km
  • Praia de Grumari - 12 min. rijden - 8.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Magalhaes Bastos - 26 min. rijden
  • Rio de Janeiro (RRJ - Jacarepaguá-Roberto Marinho) - 29 min. rijden

Restaurants

  • ‪kero kero pastel - ‬10 min. wandelen
  • ‪Natural do Recreio - ‬11 min. wandelen
  • ‪Sallero - ‬12 min. wandelen
  • ‪Point 5W - ‬13 min. wandelen
  • ‪Quiosque Fenix - ‬10 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt unmissable apartment 3 minutes from the beach over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij unmissable apartment 3 minutes from the beach?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij unmissable apartment 3 minutes from the beach inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij unmissable apartment 3 minutes from the beach uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat unmissable apartment 3 minutes from the beach?

Dit appartement ligt in Recreio dos Bandeirantes, op 2 km afstand van Praia da Macumba en Praia Recreio dos Bandeirantes. Ook Praia do Pontal en Winkelcentrum Recreio liggen op een kwartiertje wandelen.