Geheel appartement
"LemonTrees Residencies: Luxury Living in Rhodian Paradise"
Dit appartement biedt onder andere een keuken. Je vindt het nabij Haven van Rhodos.
Fotogalerie voor "LemonTrees Residencies: Luxury Living in Rhodian Paradise"





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 badkamerMax. aantal: 343 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Onirico Apartment, Apartment
Onirico Apartment, Apartment
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 00002140781
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1963
Over deze buurt

Rhodes
In de buurt
Haven van Rhodos17 min. wandelen - 1.5 km
Paleis van de Grote Meester van de Ridders van Rhodos19 min. wandelen - 1.6 km- Zephyros-strand9 min. wandelen - 0.8 km
- Diagoras-stadion10 min. wandelen - 0.9 km
- Mandraki-haven3 min. rijden - 2.7 km
Lokaal vervoer
- Rhodos (RHO-Diagoras) - 26 min. rijden
Restaurants
- Naval Café Bar Restaurant15 min. wandelen
- Bruno Coffee Stores11 min. wandelen
- Pane Di Capo6 min. wandelen
- Old Town Corner Bakery15 min. wandelen
- Στάνη Νέα Μαρίνα13 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over "LemonTrees Residencies: Luxury Living in Rhodian Paradise"
Beoordelingen
10








