Vigla Suites ligt in Rethymnon. Bezoek culturele hoogtepunten Museum voor Geschiedenis en Volkskunst van Rethymnon en Centrum voor Byzantijnse Kunst. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Laat-Minoïsche Begraafplaats te Armenoi en Grote Poort. Paleontologisch Museum en Rethimno Kart zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Rethymnon
Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 84 min. rijden
Restaurants
Τα Σουβλάκια του Γαγάνη
7 min. rijden
Bankery
8 min. rijden
το γλυκό μου
8 min. rijden
Cavo
6 min. rijden
Γουρουνάκια
8 min. rijden
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Vigla Suites
Dit appartement beschikt over een buitenzwembad, een tuin en gratis parking. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Elk appartement is voorzien van een flatscreentelevisie met digitale zenders en een keuken met een koelkast, oven en microgolfoven. Geniet van gemakken zoals een koffie/theemaker en een eettafel, naast leuke extraatjes zoals badjassen en pantoffels.
Vigla Suites heeft 7 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en badjassen. Elke kamer heeft een gemeubileerd balkon of terras. Het meubilair in elke kamer bestaat uit bureaus en eettafels. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche, pantoffels, gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit appartement in Rethymnon is wifi gratis. Elke flatscreentelevisie heeft digitale zenders. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar.
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 privébadkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv met digitale zenders
Buiten
Gemeubileerd balkon/terras
Terras
Tuin
Werkplekken
Bureau
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Dagelijkse huishoudservice
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsenopslag
Parkeerplaats voor fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Alarmsysteem
Brandblusser
Algemeen
7 units
Energiebesparende schakelaars in kamers
Fietsenopslag
Geluiddichte muren
Milieuvriendelijke schoonmaakmiddelen gebruikt
Parkeerplaats voor fietsen
Ramen met dubbelglas
Ten minste 80% van de verlichting werkt met leds
Tours en activiteiten van lokale aanbieders
Tuin
Waterbesparende toiletten
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 23.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.50 per accommodatie, per nacht.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.00 per accommodatie, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Deze accommodatie maakt gebruik van milieuvriendelijke schoonmaakproducten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Registratienummer van de accommodatie 1096254
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 500 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vigla Suites Apartment Rethymnon
Vigla Suites Apartment
Vigla Suites Rethymnon
Apartment Vigla Suites Rethymnon
Rethymnon Vigla Suites Apartment
Apartment Vigla Suites
Vigla Suites Rethymnon
Vigla Suites Rethymno
Vigla Suites Apartment
Vigla Suites Apartment Rethymno
Veelgestelde vragen
Beschikt Vigla Suites over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Vigla Suites?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Vigla Suites inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Vigla Suites uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Vigla Suites?
Dit appartement in Rethymnon ligt op 1,9 km van Universiteit van Kreta en op 2,6 km van Laat-Minoïsche Begraafplaats te Armenoi. Ook Gerechtshof van Rethimnon en Valide Sultana-moskee liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Vigla Suites
9,8
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,4
Netheid
6,0
Locatie
8,8
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 15 beoordelingen
10 - Uitstekend
13
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 15 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 15 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 15 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 15 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Fotini
Reisde met familie en kleine kinderen
25 aug 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was a modern comfortable property. The pool was clean bright and inviting. The living accommodation had all those amenities that one would expect for a relaxing holiday. There is no washing machine and it would have been nice to have but it looks like this is common in Crete. The coffee machine in our room was not working and the shower was the only room that needed more attention. But none of these would make us not wanting to revisit and would definitely recommend to anyone wanting to have a quiet relaxing time.
Fotini
2 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Dominique
Reisde met familie
29 jun 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Hébergement très bien situé vue sur la mer et montagne et les cloches des moutons. Bon accueil personne agréable. Nous recommandons cet établissement
Dominique
7 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Helen
Reisde met partner
26 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We wanted a place to call home for the days we were on Crete. Vigla Suites was conveniently located in the central part of the island. The apartment felt like living in a home, not a hotel, for our days on the island. The space was exactly as pictured and very comfortable. I already told them we will book with them again when we return to Crete.
Helen
9 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Kenzi
Reisde met partner
11 sep 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super séjour dans ce magnifique établissement ! Nous avions tout ce qu’il faut pour passer un superbe séjour ( hôte disponible, piscine , propreté,calme…). Nous recommandons vivement ce logement qui se trouve à 10 minutes du centre de Rethymon! Nous recommandons également les restaurants à Gallos Christo’s pour déjeuner/ dîner et Butler Pantry pour le petit déjeuner ( très copieux et peu cher )! Nous reviendrons avec plaisir !
Kenzi
3 nachten verbleven in september 2024
10/10 – Uitstekend
Kevin
Reisde met familie
29 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es war alles sehr ordentlich und gepflegt. Die Kommunikation mit dem Vermieter war unkompliziert und freundlich. Der Pool ist sehr großzügig und schön angelegt. Der Außenbereich bietet eine überdachte Terrasse mit Essplatz, Grill und Pizzaofen. Wir würden wiederkommen.
Kevin
3 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Sarah
Reisde met partner
9 jul 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We had a great stay at Vigla Suites, the accommodation is clean, great location quiet but close enough to the town & has a lovely pool & outside area. It was so nice to stay in an apartment that is serviced daily.
Will definitely come back if visiting Crete again!
Sarah
7 nachten verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Cagatay
Reisde met familie en kleine kinderen
20 jun 2024
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great and clean place.
Cagatay
1 nacht verbleven in juni 2024
10/10 – Uitstekend
Jerome
Reisde met familie
25 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Très belle residence, belle vue
Très belle résidence avec pIscine et espace extérieur très bien équipés et entretenus.
Nous avons loué un appartement pour 4 avec 1 chambre et 1 salon/cuisine tout confort.
Seuls points négatifs : manque de rangement pour 4 et une salle de bain/wc très petite
Nous recommandons cet établissement et le restaurant du propriétaire (La Galéra à Réthymnon)
Jerome
5 nachten verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Aurore
Reisde met familie
19 aug 2023
Positief: Netheid, comfort kamer
Aurore
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Brigitte
Reisde met partner
22 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very new and modern apartment, with nice garden and pool. Quiet, but close to beautiful and lively Rethymnon. Perfect for excursions to Imbros Gorge, Preveli Beach, Chania… and beautiful sandy beaches nearby. Car is a prerequisite, parking is free and safe.
Brigitte
8 nachten verbleven in juni 2023
10/10 – Uitstekend
Morten
Reisde met familie
25 jul 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Excellent place in a quiet location
We had a great stay at Vigla. Clean, modern and well functioning apartment. Great and welcoming owner that knows what service and hospitality means.
Our best recommendations!
Morten
8 nachten verbleven in juli 2021
10/10 – Uitstekend
Andrew
13 sep 2020
Positief: Netheid, comfort kamer
5 stars stay
Everything was amazing about our stay. The property is modern and really clean. They made us feel at home and I cannot fault one single thing about our stay. The restaurant owned by the family is also amazing and we felt really welcomed. Definitely will go back!
Andrew
7 nachten verbleven in september 2020
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
10 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s is a new building that has a high standard of ‘fit and finish’. It is a little out of the way, but just a short car journey into town. Our room had a great view over the vineyards down to the sea in the distance.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in september 2019
10/10 – Uitstekend
Nebojsa
16 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer