Geheel appartement

Secret Garden - A2 2 2

2.0-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Secret Garden - A2 2 2

Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer
Appartement | 1 slaapkamer

Geheel appartement

1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Buitenruimte
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Secret Garden - A2 2 2

Dit appartement beschikt naast een spelletjesruimte over een tuin en barbecues. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Elk appartement biedt een eigen badkamer en aparte slaapkamer.
Secret Garden - A2 2 2 heeft 4 kamers.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar

Gezinsvriendelijk

  • Speelplaats

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • 1 privébadkamer

Woonruimtes

  • Woonkamer

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Dingen om te doen

  • Spelletjesruimte

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 4 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Secret Garden A2 2 2
Secret Garden - A2 2 2 Razanac
Secret Garden - A2 2 2 Apartment
Secret Garden - A2 2 2 Apartment Razanac

Over deze buurt

Secret Garden - A2 2 2 ligt in Razanac. Bezoek Ninska Laguna-strand en Zadar Station als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Borik Strand en Strand Puntamika. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visnjik Sportcentrum of Kresimir Cosic-hal. Bekijk onze reisgids voor Razanac
Meer appartementen in Razanac
Kaart
Ljubacki Stanovi ul. II 4. Razanac 23248, Razanac, Zadar, 23248

In de buurt

  • Zeepoort
    Zeepoort
    22 min. rijden - 18.7 km
  • Ninska Laguna-strand
    16 min. rijden - 15.1 km
  • Oude Kroatische Boot Condura Croatica
    17 min. rijden - 16.2 km
  • Borik Strand
    22 min. rijden - 18.4 km
  • Forum
    23 min. rijden - 19.1 km

Lokaal vervoer

  • Zadar (ZAD) - 30 min. rijden

Restaurants

  • zadarski dvori
    13 min. rijden
  • Caffe Bar Noa
    8 min. rijden
  • Konoba Sentimenti
    17 min. rijden
  • Biffe Toni
    8 min. rijden
  • Caffe Bar Zora
    16 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Secret Garden - A2 2 2?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Secret Garden - A2 2 2 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Secret Garden - A2 2 2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Secret Garden - A2 2 2?

Dit appartement in Razanac ligt op 15 km afstand van Ninska Laguna-strand, Stenen Brug en Oude Kroatische Boot Condura Croatica. Ook Lagere Poort en Kerk van het Heilige Kruis liggen op 15 km afstand.

Beoordelingen over Secret Garden - A2 2 2