The Garage ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Rangárþing eystra. Bezoek Rutshellir Grotten en Drangshlio Huizen, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Skógafoss en Steinahellir. Bekijk onze reisgids voor Varmahlíð
Keflavik International Airport (KEF) - 154 min. rijden
Restaurants
Heimamenn Mini Market & Café
8 min. rijden
Gamla Fjosid
3 min. rijden
Farm Holiday Drangshlíð
9 min. rijden
Ásólfsskáli
6 min. rijden
Pylsuvagninn
4 min. rijden
Over deze accommodatie
The Garage
Dit appartement beschikt naast een bibliotheek over een tuin en barbecues. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een picknickplaats en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte zijn enkele van de overige voorzieningen. Elk appartement beschikt over vloerverwarming (badkamer). Geniet daarnaast van gratis wifi en een balkon. Een microgolfoven, een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger zijn enkele van de overige voorzieningen.
The Garage heeft 10 kamers met een haardroger en verduisterende gordijnen. Elke kamer heeft een balkon. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een microgolfoven en een koffiezetapparaat/waterkoker zijn ook beschikbaar. Dagelijks wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is hypoallergeen beddengoed beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koffiezetapparaat/waterkoker
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: EUR 50 per dag
Hypoallergeen beddengoed
Badkamer
Badkamervloerverwarming
Haardroger
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Bibliotheek
Spellen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Balkon
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Voetpad naar het water
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
Goed verlicht pad naar de ingang
Handdouche
In hoogte verstelbare douchekop
Pad zonder treden naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
Rolstoeltoegankelijke lounge
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Verlaagde stopcontacten in de badkamer
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Dagelijkse huishoudservice
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan de baai
Aan een meer
Aan het water
Dicht bij de oceaan
In de bergen
Op het platteland
Dingen om te doen
Wandel- en fietsroutes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
10 units
Gebouwd in 2017
Tuin
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.30 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 16.00 uur tot 20.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per dag.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 30.0 per dag.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor babybed: EUR 30.0 per dag
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Garage Apartment Varmahlíð
Garage Varmahlíð
Garage Apartment Rangárþing eystra
Garage Apartment Rangárþing ytra
Garage Rangárþing ytra
Rangárþing ytra The Garage Apartment
The Garage Rangárþing ytra
Garage Apartment
Garage
Apartment The Garage
Garage Rangarþing Ytra
Garage Apartment Rangárþing eystra
Garage Rangárþing eystra
Apartment The Garage Rangárþing eystra
Rangárþing eystra The Garage Apartment
The Garage Rangárþing eystra
Garage Apartment
Garage
Apartment The Garage
Garage Rangarþing Eystra
The Garage Apartment
The Garage Rangárþing eystra
The Garage Apartment Rangárþing eystra
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij The Garage?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij The Garage?
Vandaag, 5 mei 2026, kost een verblijf bij The Garage van één nacht voor twee volwassenen op 7 mei 2026 min. € 203, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij The Garage inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij The Garage uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.
Waar staat The Garage?
Dit appartement ligt aan het water, op 0,9 km van Steinahellir en op 15 km afstand van Rutshellir Grotten en Drangshlio Huizen. Ook Paradisarhellir Grot en Museum van Skógar liggen op 15 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over The Garage
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
9,6
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 990 van 1037 beoordelingen
10 - Uitstekend
990
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 1037 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 1037 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 3 van 1037 beoordelingen
4 - Matig
3
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 1037 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Sandra
Reisde met familie en kleine kinderen
3 mei 2026
Positief: Netheid
Heerlijke hottub, keuken voorzien van de basis benodigdheden, uitzicht over zee
Sandra
1 nacht verbleven in mei 2026
10/10 – Uitstekend
Roger
Reisde met familie
11 jul 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Zeer gastvrije ontvangst, super locatie en mooie en unieke kamer
Roger
1 nacht verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Anoek
Reisde met familie
16 feb 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Aanrader!
Goede locatie om de Zuidkust te verkennen. Mooie accommodatie met vriendelijke service! Iedere dag vers gebakken koekjes/cakejes én een heerlijke hot tub!
Anoek
3 nachten verbleven in februari 2025
8/10 – Goed
Gerrie
Reisde met familie
8 mei 2023
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Prettig verblijf in mooie omgeving
Gerrie
2 nachten verbleven in mei 2023
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
5 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location with a wonderful view. Spacious accommodation, good beds. We were welcomed with a delicious cake. It was a pity to only stay there for 1 night since in retrospect the location offers ample opportunities for day trips.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
4 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dit was een heel aangename locatie; mooi gelegen tussen meer en berg met waterval. De kamer zelf was heel mooi ingericht, ruim en van alle gemakken voorzien. Buiten ons eigen keukentje, was er een gemeenschappelijke ruimte, waar we ook gebruik van konden maken (eettafel, keuken, zitplaats, informatiemappen, boeken). Ook waren daar voldoende mogelijkheden om nog te koken met de voedingswaren die de vorige mensen steeds achterlieten. Ik heb 2 dagen gebruik gemaakt van het vers fruit dat er klaar lag en we hebben zelf ook wat achtergelaten dat we over hadden. Siggi was heel vriendelijk en behulpzaam. Anna hebben we niet gezien, maar wij waren ook niet veel in het hotel, omdat het winter was en wij van ieder tijdstip met daglicht gebruik wilden maken om dingen te gaan bezichtigen. Anna en Siggi hebben een heel lieve, echte IJslandse hond!
Wij bevelen deze accommodatie zeker aan. Buiten de eerder genoemde dingen, is dit een ideale uitvalsbasis voor uitstappen naar Seljalandsfoss, Skógafoss, Eyjafjallajökull, Myrdalsjökull, Solheimajökull, Vík, Dyrholaey en evt nog verder oostwaarts (maar voor ons was Vík het eindpuntje van onze route).
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in november 2018
10/10 – Uitstekend
stijn
27 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
What an interesting stay. We loved it. We stayed in the haytower. The place was so cool. They created a wonderful lodging out of an old building that in the late 30’s housed farm animals and upstairs kept hay for the livestock. It now has all the conveniences of home with kitchen,washer dryer, dishwasher,fridge,microwave, large tv. Upstairs has 2 twins with views of a waterfall as well as the coastline on the opposite side. Roomy shower. Fun stay. We could have stayed a week or more. Did not get to try out the hot tub. Next time.😊
RUSSELL
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Christa
Reisde met familie en kleine kinderen
11 apr 2026
Positief: Netheid
This place was amazing. The property has breathtaking scenery. The room was spacious and comfortable. The mini kitchen had everything you would need to cook a meal and if you needed anything there was a communal kitchen with additional items. The host made cookies and cake each day. She stayed up to let us know about the bad weather. I highly recommend this lovely place.
Christa
2 nachten verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Shawna
Reisde met familie
8 apr 2026
Positief: Netheid
I stayed with my Mother at The Garage for a bonding experience amongst nature in Iceland- it did not disappoint! We could see the Ocean and Lagoon clearly from the windows. We loved relaxing in the hot tub during blustering winds and snow. The Host, Anna made a delicious chocolate cake which we enjoyed upon arrival. The view of the mountains and waterfall are spectacular (especially from the hot tub!) and her two dogs are friendly and playful-it was comforting for my heart missing my two dogs at home in Canada.
Quick and easy drive to Vík (excursions) and Black Sand Beaches.
Shawna
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Melissa
4 apr 2026
Positief: Netheid
Best place we stayed in Iceland! Unassuming on the outside. Magical and charming on the inside.
Melissa
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Cong
2 apr 2026
Positief: Netheid
The place is very welcoming and feel like home. Didnt know how to lock the door but it was nice.
The host made us feel at home.
Cong
1 nacht verbleven in april 2026
10/10 – Uitstekend
Luca
28 mrt 2026
Positief: Netheid
Very friendly staff!
Luca
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Adis
Reisde met partner
23 mrt 2026
Positief: Netheid
Everything as described. Host (Ana) was very kind and she baked cakes for all guests. Thank you for all.
Adis
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Nathaniel
22 mrt 2026
Positief: Netheid
Beautiful location with great communication and homely service
Nathaniel
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Anne
Reisde met familie en kleine kinderen
14 mrt 2026
Positief: Netheid
Charming apartment in a gorgeous setting! Very kind, helpful staff and close to lovely sights as well.
Anne
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Lisa
Reisde met familie
14 mrt 2026
Positief: Netheid
The cottage was beautiful. Gorgeous views of the lake and a waterfall behind. Incredible views of the northern lights when we were there. Excellent amenities. Delicious baked goods free on the reception and bonus lovely friendly dogs ran to greet us when we got there.
Lisa
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
EUN SUH
Reisde met familie
26 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
친절한 안내와 체크인 및 빠른 문의에 대한 응답을 주셨습니다
공용주방에 다양한 조미료도 구비되어 있습니다
EUN SUH
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Hayley
23 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Anna was so welcoming. The room and location was excellent and the hot tub was perfect after a long day
Hayley
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Ming Kit
Reisde met een groep, Reisde met partner
22 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The Garage was my absolute favorite hotel that we stayed in. The Family that owns the farm were wonderful and even baked us cakes. The grounds were beautiful and we enjoyed exploring them. They also had little booklets in the rooms that told us other places to check out. Loved it!
Colleen
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Maria Jose
3 feb 2026
Maria Jose
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Sam
14 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen
We were given a larger room than the one we had booked. The room had a stunning view of the ocean. It was very comfortable and clean in every way. We enjoyed our stay very much.