Geheel appartement·Particuliere eigenaar

Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee

Fotogalerie voor Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee

Een moderne woonkamer met een groene bank, een eethoek en een keuken op de achtergrond.
Een eettafel gedekt met borden met een patroon, een helder glas en een vaas met gedroogde bloemen.
Een kleine slaapkamer met een stapelbed, houten balken en een ladder.
Een moderne keuken met donkere kastjes, een houten aanrecht, een spoelbak en een vaatwasser.
Een moderne woonkamer met een donkere bank, een klein tafeltje en een behang met patroon.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
De huidige prijs is € 178
inclusief belastingen en toeslagen
15 nov - 16 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee

  • Ons vakantiehuis ligt in Ramhusen, Sleeswijk-Holstein, niet ver van de Noordzee (Büsum, Friedrichskoog-Spitze, ...), het Kielkanaal en de Elbe.

    Dit stijlvolle vakantiehuis, met veel oog voor detail ingericht, ligt in een rustige, idyllische omgeving en is perfect voor gezinnen, groepen of stelletjes. Het is de ideale plek om tot rust te komen of bijvoorbeeld om je te concentreren op het schrijven van je eigen roman.

    Kortom: de perfecte plek om te ontspannen.
    De accommodatie
    Zodra je het vakantiehuis binnenstapt, is een luide „Wauw!“ gegarandeerd. De uitnodigende hal op de begane grond leidt naar de ruime woon-eetkamer, met een 65-inch tv, een gezellige bank, een eettafel, toegang tot het terras op het zuiden met een grote tuin, en natuurlijk een volledig uitgeruste keuken waar het servies perfect bij de inrichting past. Op deze verdieping is ook een complete badkamer met een inloopdouche.

    Op de bovenverdieping vind je 3 slaapkamers, elk voorzien van boxspringbedden (1 x 1,80; 1 x 1,60; 2 x 80). Daarnaast staat er een bed (1 x 140) op zolder, dat je via een ladder vanuit de grote slaapkamer kunt bereiken. Op de bovenverdieping vind je ook een complete badkamer met een inloopdouche.

    Een bijzonder detail: in alle slaapkamers kun je de lichtkleur aanpassen of lichteffecten gebruiken om de perfecte sfeer te creëren die bij je stemming past. Bovendien hebben beide badkamers een „lichtdouche“.

    Je kunt gratis parkeren voor en naast het huis.

    Het appartement is als volgt uitgerust:
    - Eethoek
    - Vaatwasser
    - Koelkast
    - Kookgerei
    - Waterkoker
    - Koffiezetapparaat
    - Broodrooster
    - Oven/fornuis

    - Wasmachine/droger
    - Haardroger
    Toegang voor gasten
    Gasten mogen gebruikmaken van de woon- en eetkamer, de badkamers, de geboekte slaapkamers en het terras met tuin.
    Extra belangrijke informatie
    Contactloos in- en uitchecken is mogelijk.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ramhusen. Bezoek Sint-Nikolaaskerk en Leuchtturm Büsum, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Brokdorfer Strand. Seehundstation Friedrichskoog en Natureum Niederelbe zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ramhusen
Meer appartementen in Ramhusen
Kaart
Ramhusen, SH

In de buurt

  • Kleine Evangelische Kerk
    13 min. rijden - 13.6 km
  • Evangelische Kerk
    13 min. rijden - 13.6 km
  • Landwirtschaftsmuseum Schleswig-Holstein
    20 min. rijden - 25.0 km
  • Meldorfer Dom
    20 min. rijden - 25.3 km
  • Seehundstation Friedrichskoog
    21 min. rijden - 24.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Sankt Michaelisdonn - 9 min. rijden

Restaurants

  • Dithmarscher Gänsemarkt
    13 min. rijden
  • Torhaus
    11 min. rijden
  • BeGa Restaurant
    10 min. rijden
  • Pizza Factory
    11 min. rijden
  • Hotel Am Alten Bahnhof
    8 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden toegestaan (maximum 1 in totaal).

Hoeveel kost een verblijf bij Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee?

Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee van één nacht voor twee volwassenen op 15 nov. 2026 min. € 178, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Gryt Home Fewo XXL Nähe Nordsee?

Dit appartement in Ramhusen ligt op 15 km afstand van Kleine Evangelische Kerk, Evangelische Kerk en Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer. Ook Landwirtschaftsmuseum Schleswig-Holstein en Staatsmuseum van Dithmarsch liggen op 25 km afstand.

Beoordelingen

9,0

Fantastisch