Hotel Scala ligt vlak bij de luchthaven en vlak bij een treinstation in Rajnagar. Bezoek de lokale attractie Gangau Wildlife Sanctuary of trek de prachtige natuur in en verken Raneh Waterfalls en Raneh Falls. Bekijk onze reisgids voor Khajuraho
Geniet van een gratis ontbijtbuffet, een tuin en een droogkuis/wasserijservice bij Hotel Scala. Gratis wifi in de kamer met een snelheid van 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen) is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een fitnesscentrum en een restaurant.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Gratis parkeerplaatsen
Een 24-uurs receptie, conciërgeservice en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Scala hebben volop comfort dankzij 24-uurs roomservice en laptopwerkplekken, bovenop leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en gratis minibars.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Verwarming en plafondventilators
Badkamers met aparte badkuipen en douches en haardrogers
Ledtelevisies van 55 inch met premium tv-zenders
Terrassen of veranda's, aparte eetruimtes en waterkokers
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Scala Hotel
Hotel Scala Rajnagar
Hotel Scala Hotel Rajnagar
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Scala?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Scala?
Vandaag, 9 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Scala van één nacht voor twee volwassenen op 10 apr. 2026 min. € 37, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Scala inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Scala uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel Scala?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 3 km afstand van Viswanath Temple, Varaha Temple en Matangeshwara Temple. Ook Parvati Temple en Khajuraho-tempels liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Scala
6,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
6,0
Voorzieningen
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
6/10 – Redelijk
Gyan, Naperville
18 feb 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was good. But the way to the hotel was not easily accessible. Also there was a bad smell in the bathroom after the water ran for a few minutes.