Default HTG hotel image

B&B in Punthorst

  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Bekijk de prijzen voor deze datums

Volgend weekend
Over twee weken
Over één maand
Over twee maanden

Onze beste keuzes voor bed & breakfasts in Punthorst

Erve 't Hacht

Erve 't Hacht
4.0-sterrenaccommodatie
Ane
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (50 beoordelingen)
'Hele leuke B&B!! Lekker ontbijt, mooie kamers, prima geregeld! Vriendelijke mensen! Kijk alleen met boeken via dit platform even goed uit; de beschrijving klopt niet helemaal mbt het bubbelbad. Even checken met de B&B zelf dus…. 😊'
Nederland
Jasja
De prijs is € 146
inclusief belastingen en toeslagen
13 jul - 14 jul
Erve 't Hacht

Herberg Swaen aan de Brink

Herberg Swaen aan de Brink
3.5-sterrenaccommodatie
Den Ham
9.8 van 10, Uitzonderlijk, (14 beoordelingen)
De prijs is € 144
inclusief belastingen en toeslagen
13 jul - 14 jul
Herberg Swaen aan de Brink

FOLKLORE B&B room for 2-4 persons near Schokland and Urk

FOLKLORE B&B room for 2-4 persons near Schokland and Urk
kraggenburg
De prijs is € 164
inclusief belastingen en toeslagen
14 jul - 15 jul
FOLKLORE B&B room for 2-4 persons near Schokland and Urk

Unique farm on the medieval Brink in Rheeze

Unique farm on the medieval Brink in Rheeze
Rheeze
De prijs is € 203
inclusief belastingen en toeslagen
10 jul - 11 jul
Unique farm on the medieval Brink in Rheeze

Sleeping on a DIKE - Tiny House

Sleeping on a DIKE - Tiny House
Kraggenburg
De prijs is € 227
inclusief belastingen en toeslagen
14 jul - 15 jul
Sleeping on a DIKE - Tiny House
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld

De beste hotelbeoordelingen voor Punthorst

Ontdek meer over Punthorst

Informatie over B&B in Punthorst

Aantal beoordelingen
64
Accommodatie
1.248
Laagste prijs
€ 144
Hoogste prijs
€ 227

Veelgestelde vragen

Op zoek naar B&B's in Punthorst?
Als je in bent voor iets karakteristiekers dan een traditioneel hotel, dan is een bed and breakfast misschien wel de ideale keuze voor jouw uitstapje. Bestaat jouw droomvakantie in Punthorst vooral uit tijd in de buitenlucht? Dan is De Zwarte Dennen een goede plek om wat meer van de omgeving te zien.
Waarom zou je de keuze maken voor een B&B en niet een hotelkamer?
Elke B&B heeft wel een uniek tintje. Of het nu een gezellige woonkamer met open haard is of een fraaie kamer waar je kunt ontbijten, het zijn de details die een verblijf in een bed & breakfast zo memorabel maken.
Wat zijn de beste B&B's in Punthorst?
Dit zijn enkele van de populaire B&B's in de nabije omgeving: Herberg Swaen aan de Brink - 4 kamers. Gelegen op 22,8 km van het centrum van Punthorst. Geniet van voorzieningen als een deli en een unieke inrichting. Erve 't Hacht - 4 kamers. Op 24,3 km van de binnenstad. Geniet van voorzieningen als een gratis ontbijtbuffet en een unieke inrichting. "Ode aan de Koe' - 2 persoons B&B mindervalide kamer nabij Giethoorn: Gelegen op 20,7 km van het centrum van Punthorst. Het Nagtegaaltje - 4 kamers. Op 22,6 km van hartje centrum.FOLKLORE B&B kamer voor 2-4 personen nabij Schokland en Urk: Gelegen op 20,7 km van het centrum van Punthorst.
Wat is de beste periode voor een verblijf in een B&B in Punthorst?
Bij een trip naar Punthorst, kun je beter rekening houden met de temperaturen doorheen het jaar. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 17 °C. De koudste maanden zijn februari en januari, met een gemiddelde temperatuur van 4 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Punthorst is 810 mm.
Wat is er te doen in Punthorst?
Ben je op zoek naar een leuke activiteit om tijdens ie vakantie in Punthorst te ondernemen? Dan zul je een bezoek aan De Zwarte Dennen vast wel wat vinden. Beeldenpark Anningahof en Landgoed Vilsteren zijn zeer de moeite waard als je wat van de omgeving wilt zien.