Gehele woning·Particuliere eigenaar
Boutique style house in southern Spain to enjoy outdoors
Dit vakantiehuis in Pulpí is voorzien van een privézwembad en een keuken
Fotogalerie voor Boutique style house in southern Spain to enjoy outdoors





Beoordelingen
8,8 op 10 –
Voortreffelijk
Gehele woning
1 slaapkamer2 badkamersMax. aantal: 260 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Casa Antonio - Three Bedroom Resort, Sleeps 6
Casa Antonio - Three Bedroom Resort, Sleeps 6
- Zwembad
- Airconditioning
- Parkeerplaatsen beschikbaar
- Wasservice
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Boutique Style House South Spain Enjoy Outdoors
Boutique Style House South Spain Enjoy Outdoors
Boutique Style South Spain Enjoy Outdoors
Boutique Style South Spain Enjoy Outdoors
Boutique Style House in Southern Spain to Enjoy Outdoors Pulpi
Boutique Style House in the South of Spain to Enjoy the Outdoors
Style Spain Enjoy Outdoors
Over deze buurt

San Juan de los Terreros, AL
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
8,8



