Ons huis in Casaleoni ligt in een heel rustige straat, op 42°00'03,6"N 9°22'48,2"E, vlak bij alle voorzieningen. Het is ideaal gelegen om Corsica te ontdekken en ligt dicht bij de zee, de rivier en wandelroutes in de bergen. Het huis is helemaal omheind, zodat je kinderen en huisdieren veilig kunnen rondlopen.
dit vakantiehuis ligt in de bergen en aan een rivier in Prunelli-di-Fiumorbo. Bezoek Jachthaven van Aléria en Indian Forest Corse als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Regionaal Natuurpark van Corsica en Mare a Mare Centre. Ga voor waterpret zoals snorkelen en vissen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Prunelli-di-Fiumorbo
Ajaccio (AJA-Napoleon Bonaparte) - 142 min. rijden
Restaurants
U Monte Padru
5 min. rijden
Les Deux Mats
10 min. rijden
Le Nemo
12 min. rijden
Marina d'Oru
12 min. rijden
L'Alivettu
4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt //Casaleoni Villa with a private, heated pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij //Casaleoni Villa with a private, heated pool?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij //Casaleoni Villa with a private, heated pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij //Casaleoni Villa with a private, heated pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat //Casaleoni Villa with a private, heated pool?
Dit vakantiehuis gezinsvriendelijke dit vakantiehuis in Prunelli-di-Fiumorbo ligt aan een rivier, op 5 km afstand van Regionaal Natuurpark van Corsica en Mare a Mare Centre. Ook Plage de Calzarellu en Stranden van Corsica liggen op 10 km afstand.