Geheel appartement

Apartment Zorić by Interhome

Fotogalerie voor Apartment Zorić by Interhome

Een verhard pad dat naar een strand leidt, met een helder uitzicht op de zee.
Een strand speeltuin met schommels en een klein beschutting.
Een overdekt terras met een houten tafel en stoelen, een betegelde vloer en een bakstenen muur.
Een kamer met een bed, een televisie en een kitchenette.
Een houten bank en tafel onder een schuin dak, met plantenpotten.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment Zorić by Interhome

  • Huis met 3 woningen "Zorić". 1 km van het centrum van Privlaka, zonnige ligging, 550 m van zee, 550 m van het strand. Voor medegebruik: terrein 250 m2 (omheind). In het huis: internetaansluiting. Parkeerplaats bij het huis op het terrein. Winkel 40 m, restaurant 700 m, bushalte 4.4 km, zandstrand, kiezelstrand 550 m.
    Appartement 2-kamers 48 m2 op de 1e verdieping, op het zuidwesten gelegen. Woon-/eetkamer 32 m2 met 1 2-pers divanbed (160 cm, lengte 200 cm), Sat-TV (Flatscreen TV), air-conditioning. Uitgang naar het terras. 1 kamer met 1 2-pers bed (180 cm, lengte 200 cm), ventilator. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 inductiekookplaten, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Douche/WC. Geen verwarmingsmogelijkheid. Terras 26 m2, overdekt. Terrasmeubelen. Ter beschikking: haardroger. Internet (Internet (WiFi), gratis).

    In prijs inbegrepen:
    Airconditioning
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Wekelijkse wissel linnengoed (bed- en badlinnen)
    Toeristenbelasting
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    Deposit information:
    Borgsom in contanten: 150.0 EUR
    #HR4060.124.1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in het stadscentrum en vlak bij het strand in Privlaka. Bezoek Ninska Laguna-strand en Jadro-strand als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Plaža gornja Prezida en Plaža Soldatica. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Visnjik Sportcentrum of kies voor een avondje uit bij Arsenal Zadar. Kies voor een wateractiviteit zoals surfen/bodyboarden of voor een avontuur zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes, mountainbiken of fietsen. Bekijk onze reisgids voor Privlaka
Meer appartementen in Privlaka
Kaart
Privlaka, Zadar

In de buurt

  • Strand Gornja Prezida
    6 min. rijden - 5.0 km
  • Mini Go-Kart Dalmatia
    8 min. rijden - 6.5 km
  • Oude Kroatische Boot Condura Croatica
    9 min. rijden - 7.2 km
  • Zaton Strand
    11 min. rijden - 6.5 km
  • Ninska Laguna-strand
    11 min. rijden - 8.6 km

Lokaal vervoer

  • Zadar (ZAD) - 44 min. rijden

Restaurants

  • Bistro Aloha
    7 min. rijden
  • Grill-Pizza Ribica
    7 min. rijden
  • ventula
    11 min. rijden
  • Batela Caffe Bar
    5 min. rijden
  • Bikini Bar
    7 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment Zorić by Interhome?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment Zorić by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment Zorić by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment Zorić by Interhome?

Dit appartement ligt in het centrum van Privlaka, op 5 km afstand van Plaža gornja Prezida, Plaža Soldatica en Miljkovica. Ook Mini Go-Kart Dalmatia en Plaža Straža liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over Apartment Zorić by Interhome

10

Uitzonderlijk

Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

Beoordelingen

Van een partnersite

10/10 – Voortreffelijk

Top Wohnungsausstattung

kurze Wege zu Restaurants, Einkaufen und Meer, Fahrräder sind super, um an den Strand zu kommen, der einem am Besten gefällt. Wohnung liegt allerdings direkt an der Straße und einer Bar, Lärm ist okay bei geschlossenen Fenstern. Großer Balkon im 1. Stock, die Wohnung hat eine sehr gute Ausstattung. Induktionsplatte, Kühl-Gefrierkombi, Spülmaschine, Dusche super, Wlan und Fernseher top.