Gehele woning

Villa Lo Scoglio in Positano

Accommodatieklasse: 3.5

Fotogalerie voor Villa Lo Scoglio in Positano

Huis, roken
Huis, roken
Een ruime woonkamer met uitzicht op zee, met een bank, fauteuils en een salontafel.
Een ruime woonkamer met een houten eettafel, witte banken en een televisie op de achtergrond.
Een ruime woonkamer met een bank, een bijzettafeltje en een boekenkast.

Gehele woning

6 slaapkamers6 badkamersMax. aantal: 12400 m²

Populaire voorzieningen

  • Bubbelbad
  • Inclusief ontbijt
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Barbecue
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villa Lo Scoglio in Positano

  • Villa vlak bij Veerbootterminal van Positano
  • Villa Lo Scoglio in Positano bevindt zich vlak bij Spiaggia Grande en Spiaggia Fornillo en biedt gasten gratis ontbijt, een terras en een tuin. Geniet van een bubbelbad om tot rust te komen. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
  • Andere voordelen van deze villa zijn:
    • Tuinmeubelen, strandlakens en conciërgeservice
    • Hulp bij uitstappen/tickets en barbecues
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Villa Lo Scoglio in Positano hebben leuke bijkomstigheden zoals privébubbelbaden en open haarden, bovenop voorzieningen zoals wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 6 badkamers met bidets
    • Balkons of terrassen, koelkasten en vaatwassers

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Strandlakens

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Privébubbelbad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Diepvriezer
  • Koelkast
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Gratis ontbijt beschikbaar

Slaapkamers

  • 6 slaapkamers

Badkamer

  • 6 privébadkamers
  • Bidet

Woonruimtes

  • Open haard

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Terras
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Voetpad naar het water

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 12 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 25

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 10 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT065100C29FFID8MY
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Een verplichte toeslag voor het schoonmaken is bij het huurtarief van deze accommodatie inbegrepen

Over deze buurt

deze villa ligt in Arienzo, een wijk in Positano. Veerbootterminal van Positano en Haven van Amalfi zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Spiaggia Grande en Spiaggia Fornillo. Lift naar de Zee en Parco di Villa Fiorentino zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Positano
Meer villa's in Positano
Kaart
Positano, SA

In de buurt

  • Een kustgezicht met een groot wateroppervlak, verschillende boten en een gebouw op de klif met terrassen.
    San Pietro
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kustplaatsje met een strand, boten en kleurrijke gebouwen.
    Spiaggia Grande
    3 min. rijden - 1.5 km
  • Een kerk met een kleurrijke koepel en een klokkentoren.
    Kerk van Santa Maria Assunta
    3 min. rijden - 1.5 km
  • Spiaggia d'Arienzo
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Bureau voor toerisme van Positano
    3 min. rijden - 1.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Vico Equense Seiano - 25 min. rijden
  • Station Castellammare di Stabia - 35 min. rijden
  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 120 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante Don Giovanni
    16 min. wandelen
  • Ohimà Brasserie
    20 min. wandelen
  • Le Sirenuse Hotel
    17 min. wandelen
  • Chez Black
    10 min. rijden
  • Il San Pietro Hotel
    8 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa Lo Scoglio in Positano?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villa Lo Scoglio in Positano inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Villa Lo Scoglio in Positano uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa Lo Scoglio in Positano?

Deze villa ligt in Arienzo, op 2 km afstand van San Pietro, Spiaggia Grande en Veerbootterminal van Positano. Ook Spiaggia d'Arienzo en Piazza dei Mulini liggen op 2 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen over Villa Lo Scoglio in Positano