Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Vacation apartment in Porto Torres very close to the sea
Dit appartement in Porto Torres is voorzien van een keuken en een balkon
Fotogalerie voor Vacation apartment in Porto Torres very close to the sea





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Holiday Home 'Oikos 58' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning
Holiday Home 'Oikos 58' with Private Terrace, Wi-Fi and Air Conditioning
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property Porto Torres
Vrbo Property Private vacation home
Vrbo Property Private vacation home Porto Torres
Over deze buurt
dit appartement ligt in Porto Torres. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Wild Asinara Park en Golfo dell'Asinara. Daarnaast kun je ook MUS'A Museo Sassari Arte en Museo Etnografico bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Antiquarium Turritano en Water Paradise zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals duiken en snorkelen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en wandel- en fietsroutes afleggen.

Porto Torres, Sardinia
In de buurt
- Scogliolungo - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Antiquarium Turritano - 10 min. wandelen - 0.8 km
- Basilica di San Gavino - 10 min. wandelen - 0.9 km
- Spaggia di Balai - 15 min. wandelen - 1.3 km
- Spiaggia La Pelosa - 42 min. rijden - 38.5 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Bar Cristallo - 8 min. wandelen
- Al Tepee di Francesco Mannu - 3 min. wandelen
- Ristorante Pizzeria Piazza Garibaldi - 7 min. wandelen
- Ristorante La tana - 6 min. wandelen
- MABO drink and wine - 7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Vacation apartment in Porto Torres very close to the sea
Beoordelingen
10








