Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa 'Cinzia' with Private Terrace and Air Conditioning
Located in torre lapillo, the Villa Cinzia has everything you need for a relaxing holiday.
The 100 m² property consists of a living room with a sofa bed for 2 people, a kitchen, 2 bedrooms and 1 bathroom and can therefore accommodate 8 people. Additional amenities include a TV, air conditioning as well as a washing machine.
The highlight of this accommodation is its private outdoor area with an open terrace and a covered terrace.
A parking space is available on the property and free parking is available on the street.
Pets are not allowed.
Wi-Fi is not available.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapbank
Badkamer
1 badkamer
Douche
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Barbecue
Patio
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de oceaan
Dingen om te doen
Fietsen
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Maximale Anzahl von Haustieren: 1
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Toeslag voor beddengoed: EUR 70 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Handdoektoeslag: EUR 70 per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT075097C200072112, LE07509791000031666
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
51129932
Over deze buurt
deze villa ligt vlak bij het strand in Porto Cesareo. Verken de plaatselijke natuur bij Spiaggia di Torre Lapillo en Punta Prosciutto-strand. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nardò Ring of kies voor een avondje uit bij Forum Eventi. Bekijk onze reisgids voor Porto Cesareo
Stazione di San Pancrazio Salentino - 18 min. rijden
Brindisi (BDS-Papola Casale) - 52 min. rijden
Restaurants
Bar Tina
9 min. wandelen
Gatto Nero
10 min. wandelen
Bar Regina
9 min. wandelen
Bahiamar
9 min. wandelen
Ristorante Solaris
10 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Villa 'Cinzia' with Private Terrace and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Villa 'Cinzia' with Private Terrace and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa 'Cinzia' with Private Terrace and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa 'Cinzia' with Private Terrace and Air Conditioning?
Deze villa ligt bij de zee, op 15 minuten wandelen van Ionische Zee en Spiaggia di Torre Lapillo. Ook Fontana della Poesia en Torre Lapillo liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Villa 'Cinzia' with Private Terrace and Air Conditioning