Apartment 'La Plaza' on the Beach of Puerto de Pollensa with Wi-Fi and Air Conditioning
De accommodatie beschikt over een gezellige woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, twee slaapkamers en een badkamer, ideaal om comfortabel met vier personen te verblijven. Met 80 m² aan binnenruimte genieten jullie ook van een geweldig privé-exterieur met twee balkons en een ruim terras van 30 m² met barbecue en prachtig uitzicht op zee – perfect om buiten te genieten.
Tot de extra voorzieningen behoren snel Wi-Fi (geschikt voor videogesprekken), televisie, airconditioning en een wasmachine. Er zijn bovendien een kinderbedje en kinderstoel beschikbaar voor de kleintjes.
Tijdens jullie verblijf hebben jullie toegang tot een gedeelde buitenruimte met zwembad, terras en buitendouche, ideaal om te ontspannen. De accommodatie ligt aan het strand van Puerto de Pollensa en op slechts 15 minuten lopen vinden jullie een tennisbaan. Het gebouw heeft een lift voor extra comfort.
Er is een privéparkeerplaats beschikbaar en parkeren op straat is ook mogelijk. Tot twee huisdieren zijn toegestaan, dus jullie harige vrienden zijn welkom. Het is niet toegestaan om evenementen te organiseren in de accommodatie. Het gebouw biedt een veilige ruimte om fietsen te stallen, ideaal voor wie graag de omgeving per fiets verkent. Voor extra gemak is er een self check-in systeem.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Gemeenschappelijk zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Elektrische waterkoker
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Buitendouche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU00000703000030410800000000000000000ETVPL/156680, ETVPL/15668
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Pollensa. Haven van Pollensa en Haven van Alcúdia zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand van Alcúdia en Playa de Muro. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Plaza de Toros of Karting Can Picafort. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Puerto de Pollensa
Beschikt Apartment 'La Plaza' on the Beach of Puerto de Pollensa with Wi-Fi and Air Conditioning over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'La Plaza' on the Beach of Puerto de Pollensa with Wi-Fi and Air Conditioning?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'La Plaza' on the Beach of Puerto de Pollensa with Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'La Plaza' on the Beach of Puerto de Pollensa with Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'La Plaza' on the Beach of Puerto de Pollensa with Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement in Pollensa ligt op 2 km afstand van Playa del Port de Pollença en Haven van Pollensa. Ook Playa de Can Cullerassa en Playa d'Albercuix liggen op 3 km afstand.