Gehele woning
2 bedroom nice home in Polistena
Dit vakantiehuis in Polistena is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor 2 bedroom nice home in Polistena





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamer100 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Le Suite Bed & Breakfast - Holiday Home
Le Suite Bed & Breakfast - Holiday Home
- Ontbijt inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasservice
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 20 beoordelingen
De prijs is € 59
inclusief belastingen en toeslagen
26 okt - 27 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 080061-AAT-00003, IT080061C22D87D4T8
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
IKK095
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Polistena. Bezoek culturele hoogtepunten Museo Diocesano d'Arte Sacra en Casa della Cultura Leonida Repaci. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Avonturenpark Adrenalina Verde en Haven van Tropea.

Polistena
In de buurt
- Mammola - 3 min. rijden - 3.4 km
- Spiaggia della Tonnara - 23 min. rijden - 31.2 km
- Jachthaven van Porto di Vibo - 40 min. rijden - 58.3 km
- Grotticelle Beach - 44 min. rijden - 37.7 km
- Tropea Beach - 53 min. rijden - 45.2 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Pizzeria Fermento - 3 min. rijden
- Ximi Sushi - 3 min. rijden
- Bar Mommo - 3 min. rijden
- Gian's Pub - 3 min. rijden
- Gallery Caffe - 3 min. rijden








