Fotogalerie voor DIMORA LA GRECA Whole apartment -Free WiFi- Air conditioning





DIMORA LA GRECA Whole apartment -Free WiFi- Air conditioning biedt onder andere een tuin en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Geheel appartement
1 slaapkamer 1 badkamer Max. aantal: 4 62 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een EHBO-koffer en een veiligheidsslot
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT072035C200043526, BA07203591000008805
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Polignano a Mare. Bezoek Standbeeld van Domenico Modugno en Abdij van San Vito, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Spiaggia di Lama Monachile en Cala Paura-strand. Zoosafari en Salviamo San Salvatore zijn ook een bezoek waard.
Puglia, Città Metropolitana di Bari
In de buurt
- Spiaggia di Lama Monachile - 5 min. wandelen - 0.5 km
- Standbeeld van Domenico Modugno - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Grotta Ardito-promenade - 8 min. wandelen - 0.7 km
- Cala Paura-strand - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Strand van San Vito - 4 min. rijden - 4.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Pescaria - 5 min. wandelen
- Irvi's Cafè - 3 min. wandelen
- Il Super Mago del Gelo - 7 min. wandelen
- Caffe Italia - 5 min. wandelen
- Antiche Mura - 7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over DIMORA LA GRECA Whole apartment -Free WiFi- Air conditioning
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.