Hotel Sunce ligt aan het strand in Podstrana. Haven van Split en Haven van Split zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Strand Bacvice en Boulevard van Split. Natuurhistorisch Museum en Maritiem Museum van Kroatië zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en waterskiën. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals een ecotour volgen en mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Podstrana
Grljevacka 146, Podstrana, 21312
In de buurt
Haven van Split
15 min. rijden - 12.7 km
Boulevard van Split
16 min. rijden - 13.1 km
Paleis van Diocletianus
16 min. rijden - 13.1 km
Strozanac Haven
3 min. rijden - 2.5 km
Jachthaven van Strožanac
3 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Split - 27 min. rijden
Split (SPU) - 45 min. rijden
Restaurants
Gooshter
16 min. wandelen
Restaurant Spalatum
3 min. rijden
Port 74
3 min. rijden
Epetium
7 min. rijden
Olive Garden
13 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel Sunce
Hotel met een chique stijl bij de zee
Een gratis ontbijtbuffet, een swim-up bar en een poolbar vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Sunce. Met een ligging aan het strand en ligstoelen is dit hotel de ideale locatie voor je zonvakantie. Trakteer jezelf op aromatherapie bij het wellnesscentrum ter plaatse. Naast een terras en een tuin, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de kamer.
Andere voordelen zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een binnenzwembad met ligstoelen en een swim-up bar
Parkeerplaatsen voor campers, bussen en vrachtwagens, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle uitcheckservice
Snelle incheckservice, meertalig personeel en huwelijksservices
Een 24-uurs receptie, een kluis bij de receptie en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Sunce bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijtbuffet beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar aan het zwembad
Een bar/lounge
Een restaurant
Een zwembadbar
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Sauna
Seizoensgebonden buitenzwembad
Sportschool
Volledig uitgeruste spa
Gezinsvriendelijk
Binnenzwembad
Kinderzwembad
Seizoensgebonden buitenzwembad
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Kapsalon
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan het strand
Ligstoelen aan het zwembad
Picknickplaats
Strandparasols
Strandstoelen
Terras
Tuin
Volledig uitgeruste spa
Aromatherapie
Behandelingsruimtes voor koppels
Spa dagelijks geopend
Spabehandelingsruimtes
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Minibar
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Snelle incheckservice
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De volgende voorzieningen zijn elk jaar tijdens bepaalde seizoenen gesloten, en wel van 28 oktober tot 1 mei:
Het zwembad
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.00 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 60 per voertuig (enkele reis, voor maximum 4 personen)
Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 28 oktober
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen en spabehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel Sunce
Hotel Sunce Podstrana
Sunce Podstrana
Hotel Sunce Croatia/Podstrana
Hotel Sunce Hotel
Hotel Sunce Podstrana
Hotel Sunce Hotel Podstrana
Veelgestelde vragen
Beschikt Hotel Sunce over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een binnenzwembad, een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad. Het zwembad is ieder jaar seizoensgebonden gesloten van 28 oktober tot 1 mei.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Sunce?
Vandaag, 17 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel Sunce van één nacht voor twee volwassenen op 18 apr. 2026 min. € 93, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Sunce?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Hotel Sunce inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Sunce uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Hotel Sunce een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 60 per voertuig.
Waar staat Hotel Sunce?
Dit hotel in Podstrana ligt aan het strand, binnen 5 km afstand van Strozanac Haven, Jachthaven van Strožanac en Kerk van Sint-Joris Perun. Ook Žnjan-strand en Trstenik Beach liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Sunce
7,8
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
7,4
Locatie
7,8
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 61 van 197 beoordelingen
10 - Uitstekend
61
Gastenscore: 8 - Goed. 83 van 197 beoordelingen
8 - Goed
83
Gastenscore: 6 - Redelijk. 28 van 197 beoordelingen
6 - Redelijk
28
Gastenscore: 4 - Matig. 14 van 197 beoordelingen
4 - Matig
14
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 11 van 197 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
11
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in juli 2019
6/10 – Redelijk
Tera, Blaricum
16 nov 2015
Het hotel ligt pal aan het strand.
Prima hotel. Pal aan het strand en een eigen zwembad, maar dit is bijzonder klein; behoorlijk op verkeken. De eigenaresse spreekt uitstekend Duits, omdat ze enkele jaren in Duitsland heeft gewoond en heeft op de avond dat we laat aankwamen een avondmaaltijd in elkaar geflanst. Bijzonder aardig.
Tera
8/10 – Goed
Ria, Rotterdam
14 aug 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leuk hotel, openbaar vervoer loopafstand.
Het hotel heeft een prachtig strand en je kan genieten van een
Geweldige zonsopkomst /ondergang.
Op 3 min loopafstand is met openbaarvervoer de stad Split te bereiken.
Ria
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
11 mei 2015
Positief: Netheid
keurig hotel op een prima locatie.
Prima hotel voor een verblijf van max. 1 week. Split prachtige stad, maar ook Trogir en Makarska Riviera dicht bij de hand. Hotel biedt alle noodzakelijke voorzieningen, kamers zeer schoon (mag wel wat meer aandacht voor handdoekwissels). Bedden zijn te hard. Duidelijk was dat begin mei nog volop sprake is van opbouw naar zomer. Strandvoorzieningen kunnen o.i. al eerder worden opgebouwd.
Zie je in ieder geval ook terug in beperkte beschikbaarheid restauarants onmiddellijke omgeving Podstrana. Split is echter dichtbij!
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Stacy
Reisde met een groep
17 okt 2025
Positief: Netheid
Hotel is on a lovely location. Sunsets here are amazing. The reception is not assessable without a key, and there was no one who understood English at reception that made it difficult. Housekeeping is very friendly and does a wonderful job, and understands English! They did not have enough breakfast out some mornings, but it was not too bad. Only a 25-30 min Bolt ride into Old Split.
Stacy
9 nachten verbleven in oktober 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Emilie
21 sep 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely horrible staff, F everybody there. Such rude, disrespectful and soulless people. I wish I had never booked this hotel in the first place.
Emilie
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Linda
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra
Bra hotell, kanske inte 4-stjärnigt i mina ögon. Läget är fantastiskt, men parkeringen är för liten. Vi hade två MC som fick plats, men i övrigt var det dubbel-och trippelparkering som gällde. Fina solstolar och bra bad, men badskor behövs. Personalen pratar mest tyska. Frukosten ok, men inget utöver det vanliga. Mycket trappor. Sköna sängar. Ta med egna handdukar då man inte får ta ut hotellets till stranden. Ät inte på hotellets strand-restaurang, gå till någon av de näraliggande istället.
Linda
5 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
5 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Geverifieerde reiziger
11 nachten verbleven in juli 2025
6/10 – Redelijk
genesis
Reisde met familie
15 jul 2025
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
One needs to have a car to get to the hotel. The Bus are scheduled but not on time due to severe traffic.
Most workers are friendly, except for that seemingly the owner. Beach towels are rented as compared to other hotels where there can be loaned.
genesis
6 nachten verbleven in juli 2025
8/10 – Goed
Jari
Reisde met familie
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was friendly and helpful. The hotel was clean and breakfast was excellent with a lot of fresh fruits and other variety. There are beautiful views to the sea from the hotel and it was really nice that the hotel has also its own beach. We used a rental car but without it the location might be a bit tricky. There is not so much to see or to do in Podstrana and it seems that there is not an actual town center either. This is why we visited other places too every day. The hotel's parking area was full when we arrived there for the first time, but the owner helped us and everything arranged well. We understood each other well enough with the owner even though we didn't have a common language. I travelled with my family of 5 and everything went well and we enjoyed our stay.
Jari
6 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Ricardo
13 jun 2025
Ricardo
2 nachten verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Deborah
12 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Liked it was on the beach, breakfast was included perfect for what we required.
Deborah
3 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Ghaith, Allen
Reisde met familie
27 mei 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff were very kind and helpful. Very nice breakfast. Amazing sea views from room.
Excellent choice when visiting Split
Ghaith
1 nacht verbleven in mei 2025
4/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
Reisde met familie
27 mei 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
rabbani, Mckinney
27 mei 2025
Great
rabbani
4 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Jimmy
25 mei 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jimmy
4 nachten verbleven in mei 2025
4/10 – Matig
Petrovic
1 mei 2025
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Die Unterkunft war nicht genügend sauber, die reception war zu aufdringlich und jammerte die ganze zeit, der Pool war nicht einsatzbereit, der strand war eine Baustelle, denn Sonnenschirm und Liegestühle mussten wir selber zum Strand tragen, das Frühstück hielt sich an der grenze zur bewunderung der kaffe war Katastrophe, die terasse war nicht belegt mit Tisch und Stühlen obwohl sehr schönes warmes Wetter war, das Zimmer hatte diverse mängel, der Wasserdruck in der Duschkabine war sehr sehr schwach usw. Das einzig positive war die nähe zum strand der eine Baustelle war!
Petrovic
2 nachten verbleven in april 2025
10/10 – Uitstekend
Nadja
8 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Oltiin tyttären kanssa kolme yötä. Todella siisti ja kaunis paikka. Henkilökunta oli erittäin ystävällistä. Parvekenäkymä merelle oli erittäin nätti. Aamupalalla kaikki tarvittava. Voisin mennä samaa paikkaa uudelleen.
Nadja
3 nachten verbleven in oktober 2024
4/10 – Matig
Jan Olav
9 sep 2024
Jan Olav
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
Henrik
14 jul 2024
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Netheid
Henrik
7 nachten verbleven in juli 2024
4/10 – Matig
null
7 jul 2024
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
null
4 nachten verbleven in juli 2024
10/10 – Uitstekend
Süleyman
Reisde met familie
25 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Süleyman
2 nachten verbleven in juni 2024
2/10 – Ontzettend slecht
Rob
3 okt 2023
Rob
2 nachten verbleven in september 2023
10/10 – Uitstekend
Clarissa
Reisde met familie
19 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super Lage, direkter Strandzugang, kostenlose Liegen und Schirm, Klimaanlage im Zimmer, kleine Zimmer, sehr Sauber, Frühstück gut, Personal alle sehr freundlich, Restaurant, Bäcker und Supermarkt fußläufig zu erreichen.