Fotogalerie voor AVALON "The Lodgings of the Grail"





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
2 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Plumelin, Bretagne
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over AVALON "The Lodgings of the Grail"
Beoordelingen
9,8
Uitzonderlijk
10/10
Netheid
Beoordelingen
22 aug 2021
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in augustus 2021
10/10 – Uitstekend
Delphine G.
21 sep 2020
Positief: Netheid
Supers vacances
Delphine G.
14 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
Heike S.
25 aug 2020
Positief: Netheid
Fantastische Unterkunft mit tollen Gastgebern
Heike S.
7 nachten verbleven in augustus 2020
8/10 – Goed
Voahirana D.
21 aug 2020
Positief: Netheid
Séjour agréable. Installation confortable.
Voahirana D.
7 nachten verbleven in augustus 2020
10/10 – Uitstekend
Yves D.
1 sep 2019
Positief: Netheid
Le bonheur au pays du Graal
Yves D.
14 nachten verbleven in augustus 2019
8/10 – Goed
Alexandra D.
6 aug 2019
Positief: Netheid
Vacances en Morbihan
Alexandra D.
14 nachten verbleven in juli 2019