Gehele chalet

Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes

Fotogalerie voor Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes

Een zwembadgedeelte met houten terras, ligbedden en een overdekte zithoek.
Een knus woongedeelte met een stenen muur, een houten tafel, een open haard en een boekenkast.
Een rustiek houten gebouw met een kleine open deur, omringd door een tuin met verschillende planten en bloemen, een onverhard pad dat erheen leidt, en een grote boom aan de rechterkant.
Exterieur
Een houten vakantiehuisje met een veranda, een surfplank en fietsen.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar
De huidige prijs is € 163
inclusief belastingen en toeslagen
1 nov - 2 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes

  • De Dihan-lodges zijn mooie eco-chalets met authentieke charme (natuurlijke materialen, isolatie van houtwol, enz.). Ze zijn bevorderlijk voor de ontkoppeling met familie en vrienden. Deze kleine huisjes op de prairie, volledig uitgerust en geschikt voor maximaal 5 personen, zijn ideaal om ecotoerisme , comfort, de rust van het platteland en de frisse lucht van de nabijgelegen oceaan te combineren.
    Elke ecolodge heeft twee slaapkamers met badkamers, een keuken en een woonkamer, allemaal in gebleekt hout. Ze zijn zorgvuldig versierd met stukken van lokale kunstenaars en ambachtslieden. Op hun overdekt terras kunt u optimaal genieten van het ontbijt of een aperitief. De luxe hier is ruimte en natuur!
    Om terug te keren van het strand en van kite-, paddle- of surfsessies, profiteer van uw eigen buitendouche !
    Voor een nacht, een weekend, een huur vanongewone vakanties, trakteer uzelf op een frisse neus in dit hotel midden in de natuur, uniek in het zuiden van Bretagne !

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze chalet ligt in Ploemel. Geniet van de prachtige natuur bij Parc Naturel Régional du Golfe du Morbihan en Pointe du Percho. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Le P'tit Délire en Musée de Carnac. Reis je met kinderen? Overweeg dan La Perle de Quehan en Centre Culturel Alain de Goulaine. Bekijk onze reisgids voor Ploemel
Meer chalets in Ploemel
Kaart
PLOEMEL

In de buurt

  • Een met sneeuw bedekte bergplaats bij zonsondergang, met gebouwen en een skipiste.
    Forêt Adrénaline
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Een haven met boten, een brug en huizen langs de rivieroever.
    Quiberon Bay
    10 min. rijden - 8.9 km
  • Een veld met stenen rechtop staand, onder een gedeeltelijk bewolkte lucht.
    Carnac Menhirs
    10 min. rijden - 8.7 km
  • Een zandstrand met geel-witte strandparasols en een helderblauwe lucht.
    Strand van Carnac
    13 min. rijden - 11.8 km
  • Een kustgebied met helder turquoise water, boten afgemeerd nabij een rotsachtige kust, en een houten pier die in de zee uitloopt.
    Golfe du Morbihan
    24 min. rijden - 21.4 km

Lokaal vervoer

  • Station Belz-Ploemel - 12 min. wandelen
  • Lorient (LRT-Lorient - South Brittany) - 37 min. rijden

Restaurants

  • Galileo
    7 min. rijden
  • Crêperie Brasserie Les Ganivelles
    7 min. rijden
  • Les Voiles
    11 min. rijden
  • McDonald's
    8 min. rijden
  • Central Bar
    10 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.

Hoeveel kost een verblijf bij Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes?

Vandaag, 28 okt. 2026, kost een verblijf bij Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes van één nacht voor twee volwassenen op 1 nov. 2026 min. € 163, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Zijn huisdieren welkom bij Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.30 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Ecolodge Berder - Jusqu'à 5 Personnes?

Deze chalet gezinsvriendelijke chalet in Ploemel ligt op 5 km afstand van Forêt Adrénaline, Le P'tit Délire en St. Laurent Golf Course. Ook Golf Blue Green Saint-Laurent en Kart 56 liggen op 5 km afstand. Station Belz-Ploemel ligt op 12 minuten wandelen.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk