Gehele woning

Villa 3 letti 2 docce e Giardino

Villa in Pizzo

Fotogalerie voor Villa 3 letti 2 docce e Giardino

Deluxe kamer, uitzicht op tuin | Gratis wifi
Deluxe kamer, uitzicht op tuin | Woonruimte
Deluxe kamer, uitzicht op tuin | Woonruimte
Exterieur
Deluxe kamer, uitzicht op tuin | Privékeuken | Een koelkast, een oven, een kookplaat, een vaatwasser

Beoordelingen

9,6 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

Max. aantal: 728 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Barbecue
De huidige prijs is € 235
inclusief belastingen en toeslagen
17 jan - 18 jan

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Villa 3 letti 2 docce e Giardino

Villa in Pizzo
Deze villa beschikt naast een conciërgeservice over hulp bij uitstappen/tickets en een tuin. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Houtskoolgrills en een picknickplaats zijn enkele van de overige voorzieningen. Deze villa biedt een wasmachine en een koelkast, naast gratis wifi en een kookplaat. Een vaatwasser en gratis toiletartikelen zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in deze villa is voorzien van gratis toiletartikelen. In deze villa in Pizzo is wifi gratis, met een snelheid van 50+ Mbps.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
  • Je hoeft niet op straat te parkeren

Eten en drinken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Oven

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Toiletpapier

Woonruimtes

  • Vliegenramen

Buiten

  • Gratis brandhout
  • Houtskoolbarbecue
  • Picknickplaats
  • Terras
  • Tuin
  • Volledig omheind

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Klimaatregeling

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Toeslag: EUR 50 per huisdier per verblijf
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Aparte rookruimtes

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 02.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je paspoort aan de accommodatie te verstrekken
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 10.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 50 per huisdier, per verblijf
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking allowed: in designated areas

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
  • Schoonmaakkosten: EUR 100 per accommodatie, per verblijf (afhankelijk van de verblijfsduur en unitgrootte)

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 50 per huisdier, per verblijf
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor late check-in tussen 22.00 uur en 02.00 uur

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT102027B4PZALW5HL, 102027-CAV-00029
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

deze villa ligt in Pizzo. Bezoek Jachthaven van Porto di Vibo en Cantine Artese als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Chiesetta di Piedigrotta en Spiaggia Timpa Janca.
Kaart
Via Nazionale, Pizzo, VV, 89812

In de buurt

  • Kasteel Murat - 5 min. wandelen - 0.5 km
  • Chiesetta di Piedigrotta - 19 min. wandelen - 1.6 km
  • Jachthaven van Porto di Vibo - 10 min. rijden - 6.7 km
  • Strand van Pizzo - 17 min. rijden - 8.2 km
  • Tropea Beach - 59 min. rijden - 31.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Vibo Valentia-Pizzo - 4 min. rijden
  • Lamezia Terme (SUF-Lamezia Terme Intl.) - 29 min. rijden

Restaurants

  • ‪La Lampara - ‬9 min. wandelen
  • ‪La Cuocarina - ‬8 min. wandelen
  • ‪Lido Murena - ‬5 min. rijden
  • ‪Bar Gelateria Ercole - ‬7 min. wandelen
  • ‪Happy Hour - ‬13 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Villa 3 letti 2 docce e Giardino ?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 50 per huisdier, per verblijf. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Villa 3 letti 2 docce e Giardino ?

Vandaag, 16 jan. 2026, kost een verblijf bij Villa 3 letti 2 docce e Giardino van één nacht voor twee volwassenen op 17 jan. 2026 min. € 130,68, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Villa 3 letti 2 docce e Giardino inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.30 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur. Laat inchecken kan tussen 22.00 uur en 02.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Villa 3 letti 2 docce e Giardino uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villa 3 letti 2 docce e Giardino ?

Deze villa in Pizzo ligt op 2 km afstand van Kasteel Murat en Chiesetta di Piedigrotta. Spiaggia Timpa Janca ligt op 3,5 km. Station Pizzo ligt op 27 minuten wandelen.

Beoordelingen over Villa 3 letti 2 docce e Giardino

Beoordelingen

9,6

Uitzonderlijk