Hotel San Ranieri

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Ontbijt beschikbaar
  • Restaurant
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
De huidige prijs is € 127
inclusief belastingen en toeslagen
13 jun - 14 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal (tot 15 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 25 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 4 november t/m 23 maart betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht (tot 5 nachten).
  • De stad heft de volgende belasting: van 24 maart tot 3 november betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

De vermelde optionele faciliteitentoeslag is inclusief toegang tot het zwembad. De toeslag varieert van EUR 10-20 per persoon, per zwembadsessie. Je dient op voorhand te reserveren voor het zwembad.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 16 voor volwassenen en EUR 8 voor kinderen
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per dag
  • Toeslag voor extra bed: EUR 25 per nacht
  • Toeslag voor faciliteiten: EUR 20 per persoon, inclusief gebruik van het zwembad

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een beveiligingssysteem en een EHBO-koffer
Toegang tot het zwembad is alleen mogelijk op reservatie.
Registratienummer van de accommodatie IT050026A19YZOFSJQ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel San Ranieri?

Ja, bij dit hotel zijn honden en katten met een gewicht van maximum 15 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel San Ranieri?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel San Ranieri van één nacht voor twee volwassenen op 13 jun. 2026 min. € 127, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Hotel San Ranieri inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).

Tot hoe laat kan ik bij Hotel San Ranieri uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Hotel San Ranieri?

Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 2 km van Chiesa di San Michele degli Scalzi en op 5 km afstand van Museo Nazionale di San Matteo en Giardino Scotto (botanische tuin). Ook Museo della Grafica en Piazza dei Cavalieri liggen op 5 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,8

Uitstekend

9,0

Netheid

7,2

Locatie

9,0

Personeel en service

8,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 497 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 384 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 87 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 24 van 1000 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 8 van 1000 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Murielle

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
goed hotel , lekker ontbijt
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Murielle

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Zeer goed hotel maar opgelet met het ontbijt, sluit op de minuut om 10:00 kom je 5 min te laat heb je voor niets ontbijt betaald, dus beter ter plaatse ontbijt betalen .
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

roberta

Positief: Personeel en service
Ottima colazione, abbastanza facile parcheggiare, non è vicino alla piazza dei Miracoli, bisogna comunque prendere la macchina.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Edgar

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima colazione. Molto pulita e comoda la camera e personale gentile. camere
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Angie

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr freundliches Personal, saubere, große und schöne Zimmer, sehr gutes Restaurant und Frühstück, tolles Ambiente
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Katrin

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Leider war der Service im Restaurant,sehr mittelmäßig!Schade!
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sengül

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Es ist ein gutes Hotel
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Montse

Todo genial. Cada detalle y atencion del personal
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fortunato

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto bene non ho fatto colazione parcheggio facile
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yoan

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Parfait
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eda-Aylin

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sauberes und komfortables Hotel
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michel

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Le personnel
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yasunobu

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Very clean room. Sky TV watchable in Junior Suite. Breakfast was various and wonderful. Outside street parking is possible, but I parked in the garage which cost additional 15EUR. To get to the room, it was like a labyrinth.
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mohammed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel
2 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

eric

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
the hotel is good, nice room, clean and reception staff has a welcome attitude. the breakfast is very nice. I regret my diner in the restaurant, the food was just acceptable for an expensive price, I do not recomand to have the diner in the hotel.
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Robert

Nice and comfortable room. Wonderful breakfast.
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Marina

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima la posizione, un elogio particolare alla colazione, veramente varia e ricca, gentilezza del personale.
1 nacht verbleven in februari 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Marc

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Fun boutique hotel

Fun boutique hotel
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

darren

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean and cheap nice room
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Magdalena

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Mycket trevlig vistelse

Jättefint hotell, med trevlig och hjälpsam personal. Mycket bra frukost och även bra restaurang.
5 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Francesco

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima struttura
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

DOMINIQUE

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent Hôtel ! Rien à redire…
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

GEORGE

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sha-Pak

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very conveniently located. 2 min from bus stop for transports to town centre!
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dominique

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful boutique feel! Loved the style!
1 nacht verbleven in juli 2025