Geheel appartement
L'Ormasso, La Locanda del Moro, Pieve Fosciana, Lucca and Viareggio
Fotogalerie voor L'Ormasso, La Locanda del Moro, Pieve Fosciana, Lucca and Viareggio





Geheel appartement
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 454 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

House with private pool,panoramic views in northern Tuscany. 4 bedrooms-9 sleeps
House with private pool,panoramic views in northern Tuscany. 4 bedrooms-9 sleeps
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 12 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT046025B4MJOHOFZ7
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
L'ormasso La Locanda del Moro Pieve Fosciana Lucca
235A
Over deze buurt

Pieve Fosciana, Lucca
In de buurt
- Pontecosi Lake8 min. rijden - 6.1 km
- Ariostesca Kasteel9 min. rijden - 7.4 km
- Duomo9 min. rijden - 7.8 km
- Archeologisch Museum9 min. rijden - 7.8 km
- Parco Avventura Selva del Buffardello16 min. rijden - 13.3 km
Lokaal vervoer
- Station Camporgiano Poggio - 18 min. rijden
- Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 99 min. rijden
Restaurants
- Il Pozzo8 min. rijden
- La Rocca13 min. rijden
- bar da beppe9 min. rijden
- Gelateria Centrale12 min. rijden
- Il Baretto12 min. rijden








