Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport ligt in Essington vlak bij de luchthaven. Trek de natuur in bij Rittenhouse Square en Fairmount Park. Bezoek Congrescentrum van Pennsylvania en Dierentuin van Philadelphia als je de populaire bezienswaardigheden van het gebied niet wilt missen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Lincoln Financial Field of Wells Fargo Center. Bekijk onze reisgids voor Essington
49 Industrial Hwy, Essington, PA, 19029
In de buurt
Wells Fargo Center
10 min. rijden - 16.2 km
Lincoln Financial Field
10 min. rijden - 16.6 km
Congrescentrum van Pennsylvania
19 min. rijden - 28.3 km
Governor Printz Park
11 min. wandelen - 1.0 km
John Heinz Refuge Trails Trailhead
14 min. wandelen - 1.2 km
Lokaal vervoer
Ridley Park Station - 4 min. rijden
PHL Airport Terminals E & F Station - 8 min. rijden
Philadelphia International Airport (PHL) - 11 min. rijden
Restaurants
Wawa
15 min. wandelen
McDonald's
3 min. rijden
Stinger's Waterfront
5 min. rijden
Cracker Barrel
3 min. rijden
Denny's
3 min. wandelen
Over deze accommodatie
Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport
Hotel vlak bij de luchthaven
Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport biedt onder andere een wasserij. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Gratis parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren
Snelle uitcheckservice, rookvrije accommodatie en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
Een 24-uurs receptie, een automaat en een lift
Kamervoorzieningen
De 135 kamers bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, bovenop faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met bad/douchecombinaties en gratis toiletartikelen
Flatscreentelevisies met premium tv-zenders
Gratis kinderbedden, verwarming en beperkte schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis lang parkeren ter plaatse
Gratis parkeerplekken voor mobilhomes/bussen/vrachtwagens ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen beschikbaar
Eten en drinken
Koffie en thee in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Babybed in de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (wekelijks)
Buiten
Picknickplaats
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijke paden
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
Meer
2 gebouwen
3 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Gratis babybed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Gratis toiletartikelen
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Betaalfilms
Flatscreen-tv met premium kabelzenders
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Bureaustoel
Gratis langeafstandsgesprekken
Gratis lokale gesprekken
Kluisje
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank
Toegang via buitengalerij
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 40
Minimale leeftijd om in te checken: 21
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je 18 jaar of ouder bent, kun je bij deze accommodatie inchecken als je een geldig militair identiteitsbewijs hebt.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht (maximum USD 105 per verblijf)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 36 kg per huisdier)
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Waarborg: USD 100 per accommodatie per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: USD 15 per huisdier, per nacht, maximum USD 105 per verblijf
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: USD 40 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Bij verblijven van 6 nachten of korter is een dagelijkse schoonmaakservice inbegrepen. Bij verblijven van 7 nachten of langer is een beperkte schoonmaakservice inbegrepen.
Huisdieren dienen bij het inchecken te worden aangegeven. Gasten die 1 huisdier meenemen, hoeven geen huisdierentoeslag te betalen. De toeslag voor huisdieren die in het gedeelte ‘Toeslagen’ staat vermeld, is alleen van toepassing als gasten 2 of meer huisdieren meenemen. Huisdieren dienen aangelijnd te zijn in gemeenschappelijke ruimtes van de accommodatie. Van gasten wordt verwacht dat zij de uitwerpselen van hun huisdier opruimen.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Essington Red Roof Inn
Red Roof Inn Essington
Red Roof Inn Philadelphia Airport Hotel Essington
Red Roof PLUS Philadelphia Airport Hotel
Red Roof PLUS Philadelphia Airport
Red Roof Inn PLUS Philadelphia Airport Essington
Red Roof Inn PLUS Philadelphia Airport
Red Roof PLUS Philadelphia Airport Essington
Red Roof PLUS+ Philadelphia Airport
Red Roof Inn Philadelphia Airport
Red Roof Plus Philadelphia
Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport Hotel
Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport Essington
Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport Hotel Essington
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 36 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal). Er geldt een toeslag van USD 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport van één nacht voor twee volwassenen op 6 apr. 2026 min. € 77, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen en plaatsen voor lang parkeren.
Hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur. Tegen een bedrag van USD 40 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid). Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport?
Dit hotel ligt vlak bij de luchthaven, op 4,9 km van Harrah's Casino and Racetrack en op 10 km afstand van Widener-universiteit en Swarthmore College. Ook Subaru Park en Fort Mifflin liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Red Roof Inn PLUS+ Philadelphia Airport
5,8
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,0
Netheid
5,8
Voorzieningen
6,0
Personeel en service
5,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 291 van 1000 beoordelingen
10 - Uitstekend
291
Gastenscore: 8 - Goed. 110 van 1000 beoordelingen
8 - Goed
110
Gastenscore: 6 - Redelijk. 125 van 1000 beoordelingen
6 - Redelijk
125
Gastenscore: 4 - Matig. 133 van 1000 beoordelingen
4 - Matig
133
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 341 van 1000 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
341
Beoordelingen
2/10 – Ontzettend slecht
Dhananjay
Reisde met familie en kleine kinderen
27 mrt 2026
Na
Dhananjay
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Richard
24 mrt 2026
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
They had a water supply problem from Fri until Monday - no showers, couldn't flush the toilet..did a poor job of communicating any updates..did not assist in trying to find alternate lodging, or offering compendation.
Richard
4 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
gwangsig
Reisde met familie
22 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Water is not out i can't take shower and not use toilet
gwangsig
2 nachten verbleven in maart 2026
6/10 – Redelijk
Oliver
16 mrt 2026
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The toilet paper was low. I had to go to the staff to get toilet tissue, also there was trash under the bed, and someone headband was on the floor by the window.
Prior to me getting the room I thought the room would have a refrigerator in the microwave. I had to pay an additional $50 for those amenities in another room and was not given a receipt.
Oliver
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
HANS
12 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Pricy and clean
HANS
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Muhmmad
Reisde met partner
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice clean
Muhmmad
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Kevin
Reisde met partner
9 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
No complaints from me then next door the 24 hour diner stuffed salmon and flounder w/ crabmeat aw man
Kevin
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Jose
8 mrt 2026
Jose
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
jacky
8 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean place
jacky
2 nachten verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Ryan D
7 mrt 2026
Negatief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Get what you oay for
Ryan D
1 nacht verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Mary
6 mrt 2026
Mary
4 nachten verbleven in maart 2026
4/10 – Matig
Charles
5 mrt 2026
Negatief: Voorzieningen
The AC unit would shut off and not restart for an hour or more. Changing the thermostat didn’t matter.
Saw a roach the first night. Not the biggest deal…
Staff put me into a room that was between two rooms being renovated. Each morning at 8 construction workers would start up their power tools and run them all day, ripping out and installing new bathrooms. Again, not the biggest deal but the hotel was three quarters empty and I could’ve been placed away from the construction.
By the way, there’s no room service unless a stay is at least four nights.
The place might be fine in a pinch but don’t make it an extended stay.
Charles
4 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
sandy
Reisde met een groep
5 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Was good experience
I’ll be back
sandy
10/10 – Uitstekend
tiffany
4 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean rooms and quiet place
tiffany
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Erica
Reisde met partner
1 mrt 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This stay was horrible. The neighbors next door had children who were loudly running and shouting from morning until 2 a.m. The parents were in the room while the kids caused disruptions. The hotel itself is rundown and filled with drug addicts; it was quite nasty. The only positive aspect was the very polite and helpful front desk staff. My first room was dirty, but he kindly provided me with another room that was quite decent. However, I was still close to a lot of chaos.. They state, there's no smoking But the 2nd floor you smell nothing but cigarettes coming into my room all day, and night .
Erica
2 nachten verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Alexis M
26 feb 2026
Alexis M
1 nacht verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Rita
23 feb 2026
Rita
3 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Jose
16 feb 2026
Jose
7 nachten verbleven in februari 2026
2/10 – Ontzettend slecht
Quadir
15 feb 2026
Quadir
9 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Mark
12 feb 2026
Mark
1 nacht verbleven in februari 2026
8/10 – Goed
Rita
10 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
CLEAN ROOM
Rita
3 nachten verbleven in januari 2026
4/10 – Matig
Erica
Reisde met partner
8 feb 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel needs an upgrade. First room I was in was freezing front desk person was very helpful and moved me to a new room