'Heel fijn verblijf in dit prettige hotel. Goeie ambiance, zeer behulpzaam en vriendelijk personeel. Omdat onze kamer nog niet gereed was bij onze aankomst, kregen wij een upgrade naar een van de skylodges. En dat was helemaal super.
Ontbijt zeer luxueus en uitgebreid. Kortom, we voelden ons zeer verwend.'
'6 nachten in Coolnest verbleven. Heerlijke ruim opgezette kamers, prachtig panorama uitzicht over dal en bergen. Service is fantastisch, staff ontzettend aardig en behulpzaam. Heerlijk ontbijt met veel verse huisgemaakte producten. Mooi duurzame materialen gebruikt en oog voor detail en milieu. Het geheel KLOPT. Wij gaan zeker terug! '
'The location is beautifully situated in the Zillergrund valley, with stunning views on the moutains. It is a hotel which is owned by the same family for more than a 100 years. The rooms are modern and very cosy, the facilities are perfect. The food is great as well and the staff is very welcoming. You feel at home straight away.'
'Wat even tegenviel is het volgende: er staat een tafeltje in de hoek van de kamer maar om er te werken bv met de laptop ontbreekt er een stopkontakt evenals een leeslampje cq een bureau lamp.Dus volgende keer verlichting en verlengsnoer meenemen.'
'The Gut Stiluppe just finished its renovation, and while the new parts look stunning, the upgrade has yet to proliferate to all parts of the place activity.
Specifically, it feels the kitchen needs to really improve - morning eggs arrived at odd shapes (like scrambled eggs that weren’t scrambled before fried), and coffee with regular milk after we explained of a lactose intolerance.
I think it will take a bit more time until the service gets to the level of facilities.'
'Het is een mooi hotel. De kamers zijn netjes. Het bed staat tussen 2 kasten in, waardoor je makkelijk aan de kast kan stoten.
De bediening is vriendelijk, maar erg gehaast. Er is eigenlijk te weinig personeel. Op een avond kregen we ons drinken pas toen we aan het dessert zaten. De hygiëne is matig. De tafels hebben geen tafelkleed maar een placemat. Door de oneffenheden in het hout, erg moeilijk schoon te houden. Op een avond heb ik een levende kakkerlak onder de placemat gevonden. Dat was...
'Hotel Theresia is echt een aanrader ! Wij hadden een heerlijk verblijf in het nieuwe gedeelte van het hotel. Kamer was prachtig in modern landelijke stijl met uitstekende bedden.
Ook het eten was heerlijk en heel fijn met menukeuze van hoofdgerecht, een heel gevarieerd ontbijtbuffet.
Daarnaast apprecieerden wij de persoonlijke en uiterst vriendelijke bediening. Tenslotte was ook de volledig vernieuwde wellness en zwembad een aanrader !'
'Wij waren hier voor een weekje skien. Uitstekende kamer 112 plus keurige schoonmaak. Geweldig ontbijt met allemaal verse producten, zoals verse jus d' orange.Een uitgebreid ontbijt kregen wij mee terug naar huis met broodjes gezond en vers fruit. Zeer behulpzaame staff en zeer goede service. Had mij geen mooier Hotel kunnen wensen. Zalig parkeren in de ondergrondse parkeergarage en Hotel ligt ideaal bij de skigondel. Wij komen hier zeker terug Nogmaals dank
Inge van der Garden en Familie '
'We hebben genoten van ons helaas te korte verblijf. Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam. Ook het eten was iedere avond heerlijk. Vanaf het hotel is de skilift snel te bereiken met de auto of skibus. We komen hier graag volgend jaar terug.'
'Zeer hartelijk ontvangen. Aardige eigenaar.
Goede locatie, fijne bedden.
Mochten na het uitchecken auto nog even laten staan om nog een paar uurtjes te skieen.'
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.
Bespaar gemiddeld 15% op duizenden hotels wanneer je bent aangemeld
De beste hotelbeoordelingen voor Pfarrkirche St. Veit
VAYA Zillertal
6/10 Redelijk
"Het is een mooi hotel. De kamers zijn netjes. Het bed staat tussen 2 kasten in, waardoor je makkelijk aan de kast kan stoten.
De bediening is vriendelijk, maar erg gehaast. Er is eigenlijk te weinig personeel. Op een avond kregen we ons drinken pas toen we aan het dessert zaten. De hygiëne is matig. De tafels hebben geen tafelkleed maar een placemat. Door de oneffenheden in het hout, erg moeilijk schoon te houden. Op een avond heb ik een levende kakkerlak onder de placemat gevonden. Dat was echt super vies. De volgende dag kwam de manager excuses maken en aangeven dat maatregelen genomen werden. Maar je verwacht het niet en het was echt heel vies. Het is een 4 sterren hotel, maar het eten vonden we niet echt goed. Veel keus, dat wel. Maar het was het allemaal net niet. Eigenlijk keken de meeste gasten in het restaurant niet vrolijk. Al met al vonden we het hotel onder de maat. Niet slecht, maar wij hebben veel beter gehad. "
Maak tijdens je vakantie in Zell am Ziller zeker tijd voor een bezoek aan Zillertal Bier. Maak zeker tijd voor een bezoek aan de monumenten en de spa's wanneer je de omgeving bezoekt.
Hoe ziet de regio rond Pfarrkirche St. Veit eruit?
Pfarrkirche St. Veit ligt in een deel van Zell am Ziller dat geliefd is bij reizigers vanwege activiteiten zoals skiën. Ben je op zoek naar een overnachtingsplek met een gunstige ligging? Binnen een straal van 1,5 kilometer vind je 96 hotels en andere accommodaties.
Wat is de beste overnachtingsmogelijkheid dicht bij Pfarrkirche St. Veit?
Met een ligging bij Pfarrkirche St. Veit is Hotel Englhof volgens onze reizigers een van de beste keuzes voor je verblijf, en dit hotel biedt een volledig uitgeruste spa en gratis ontbijt. Andere goede opties vlakbij zijn Gasthof Zellerstuben en MalisGarten – Green Spa Hotel.
Hoeveel hotels zijn er in de buurt van Pfarrkirche St. Veit?
Expedia heeft 96 hotels en andere accommodaties op anderhalve kilometer afstand van Pfarrkirche St. Veit.
Ontvang ik een terugbetaling als ik mijn hotelreservering in de buurt van Pfarrkirche St. Veit wil annuleren?
Ja. De meerderheid van de hotelboekingen is volledig restitueerbaar, onder de voorwaarde dat je voor de annuleringsdeadline van de accommodatie annuleert. Dit is over het algemeen binnen 24 tot 48 uur voor het inchecken. Als je reservering niet restitueerbaar is, heb je eventueel nog de mogelijkheid om binnen 24 uur na het boeken te annuleren en een terugbetaling te krijgen. Voeg datums toe, klik op 'Zoeken' en gebruik de filter 'Volledig restitueerbaar' om de best beschikbare aanbiedingen in de buurt van Pfarrkirche St. Veit te beoordelen.
Wat kan ik zien en ondernemen in Pfarrkirche St. Veit?
Trek de bergen in naar Skiresort Hochzillertal, Krimml Xpress of Karspitz Xpress. Freizeitpark Zell, Arena Coaster en Spruce Tree Castle behoren tot de meest geliefde plekjes in de buurt van Pfarrkirche St. Veit. Ga op een verkenningstocht door de natuur bij Zillertaler Höhenstraße, Zillertal of Sommerwelt Hippach.