UNAHOTELS Imperial Sport Hotel ligt in het stadscentrum en bij de zee in Pesaro. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Teatro Rossini en Rocca Costanza Pesaro. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Teatro della Regina en Acquario Le Navi een bezoekje brengen. Reis je met kinderen? Overweeg dan Acquario Di Cattolica of ga naar Misano World Circuit Marco Simoncelli om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Windsurfen, rondvaarten en zwemmen, het kan allemaal. Maak je borst dus maar nat! Bekijk onze reisgids voor Pesaro
Via Annibale Ninchi 6, Pesaro, PU, 61100
In de buurt
Spiaggia di Ponente
1 min. wandelen - 0.1 km
Piazza del Popolo
10 min. wandelen - 0.9 km
Grote Bol
5 min. wandelen - 0.5 km
Cattedrale di Pesaro
6 min. wandelen - 0.6 km
Teatro Rossini
8 min. wandelen - 0.7 km
Lokaal vervoer
Station Pesaro - 7 min. rijden
Rimini (RMI-Federico Fellini Intl.) - 42 min. rijden
Restaurants
Farina Del Territorio Il Sapore Della Pizza
3 min. wandelen
Tipo Pub
3 min. wandelen
Germano Mare
5 min. wandelen
L'Hospoda
6 min. wandelen
Golden Beach
2 min. wandelen
Over deze accommodatie
UNAHOTELS Imperial Sport Hotel
Hotel met een chique stijl en een gezinsvriendelijk beleid bij de zee
Een gratis ontbijtbuffet, een poolbar en een terras verwelkomen je bij UNAHOTELS Imperial Sport Hotel. Actieve reizigers kunnen wandelen/fietsen bij dit hotel.
Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen) en geniet van een speeltuin en een spelletjesruimte.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
Gratis fietsen ter plaatse, parkeerplaatsen ter plaatse en wasservice
Rookvrije accommodatie, een 24-uurs receptie en een lift
Bagageopslagruimte, conciërgeservice en meertalig personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel ingericht en zijn voorzien van voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
De accommodatie is in november, december, januari, februari en maart gesloten.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: EUR 15 per nacht (incl. in- en uitrijden)
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, mobiele betalingen en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Registratienummer van de accommodatie 041044ALB00040
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van 01 mei tot 30 september
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Kinderen jonger dan 18 jaar worden niet tot de fitnessruimte toegelaten zonder toezicht van volwassenen.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Beschikt UNAHOTELS Imperial Sport Hotel over een zwembad?
Ja, deze accommodatie biedt een seizoensgebonden buitenzwembad en een kinderzwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij UNAHOTELS Imperial Sport Hotel?
Vandaag, 15 jul. 2026, kost een verblijf bij UNAHOTELS Imperial Sport Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 22 jul. 2026 min. € 164, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij UNAHOTELS Imperial Sport Hotel?
Ja, bij dit hotel zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 15 per nacht.
Hoe laat kan ik bij UNAHOTELS Imperial Sport Hotel inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 23.30 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij UNAHOTELS Imperial Sport Hotel uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat UNAHOTELS Imperial Sport Hotel?
Dit gezinsvriendelijke hotel in Pesaro ligt bij de zee, op 5 minuten wandelen van Spiaggia di Ponente, Spiaggia di Levante en Grote Bol. Ook Auditorium Scavolini en Cattedrale di Pesaro liggen op 10 minuten wandelen. Station Pesaro ligt op 20 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over UNAHOTELS Imperial Sport Hotel
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Locatie
9,2
Personeel en service
8,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 36 van 60 beoordelingen
10 - Uitstekend
36
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 60 beoordelingen
8 - Goed
19
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 60 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 60 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 60 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bjarne Baun
18 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Glimrende havudsigt fra alle værelset
Fin hotel med beliggenhed helt ned til stranden
Bjarne Baun
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
FRANCESCO
24 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
personale disponibile e sorridente posizione ottima
FRANCESCO
2 nachten verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luana
3 jun 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima posizione personale gentilissimo stanza con vista bellissima e colazione 10 . Che dire, tutto perfetto
Luana
2 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
mauro
7 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Camera pulita , con una bellissima vista sul mare e tutti i comfort di cui avevo bisogno .
Il personale é preparato gentile e disponibile.
Spero di tornare presto!
mauro
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bernardo
15 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff were fantastic and the hotel was in a lively area.
The breakfast wasn’t bad either but not too much of variety of hot stuff in comparison to other hotels in Europe with breakfast included but overall this is a 5/5
Bernardo
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jesper Smedegaard
24 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
We stayed for one night on our way to Puglia. The hotel was super close to the beach, the employees were all really helpful and the area was nice and contained a lot of great looking restaurants.
The breakfast was really good, one of the best we have tried in Italy, very varied and with something for everyone.
Jesper Smedegaard
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Veronique
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
excellent rapport qualite prix. chambre tres confortable, literie de qualite, tres bon accueil. Bon petit dejeuner. adresse à recommander.
Veronique
1 nacht verbleven in mei 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Enrico
30 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sono rimasto una notte a causa di aereo perso. Struttura conveniente e comoda. Approvata
Enrico
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
sabina
26 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
.
sabina
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
7 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tutto perfetto
Tutto splendidamente accurato e accogliente, personale molto disponibile. Ottima qualità prezzo.
Moderno e con una vista bellissima. Unico consiglio da cliente GOLD degli hotel sarebbe languria alla colazione visto la stagione, ma anche la macedonia non era male
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2023
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Michele
25 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
All good and having a bike to go around was huge!
Michele
1 nacht verbleven in maart 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Marie-Laetitia
5 okt 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Tout était bien dans ce bel hôtel en front de mer.
Le personnel charmant et serviable.
Petits-déjeuners buffet de qualité et excellent. L'hôtel en lui-même est lumineux spacieux moderne et l'on voit la mer par de larges baies.
Petit bémol, et étonnant pour ce genre d'établissement 4 etoiles, d'une chambre à l'autre,on entend un peu le bruit des douches et chasse-deau.
Cependant, nous avons été très satisfaits et nous reviendrons.
Marie-Laetitia
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd
6/10 – Matig
Jakub
1 sep 2024
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Poor service, expensive parking
Jakub
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Giorgio
27 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima volta ! Struttura moderna comoda ben tenuta e con personale eccellente ! Complimenti
Giorgio
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Per Emil
2 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bodde 1 natt på gjennomreise. Super seng og god AC.
Per Emil
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Valerio
24 apr 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo rapporto qualità prezzo. Bravi bravi
Ottima posizione fronte spiaggia. Camere rimodernate come il bagno. Magari qualche dettaglio da rivedere ma nulla da eccepire per stile e pulizia. Colazione ottima molto varia con chef a disposizione!! Bravi!
Valerio
1 nacht verbleven in april 2023
Geverifieerd
8/10 – Goed
Margot
6 sep 2021
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gentilezza e disponibilita’, pulizia ottima
Margot
2 nachten verbleven in september 2021
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Sandra
25 aug 2021
Booking substitution post confirm
I booked and received confirmation to stay in this hotel. However, the hotel called to say that I booked in the same moment as a couple booked. Therfore, the hotel decided to move a singe person vs a couple to another hotel. they had difficulty and put me in a much lower level hotel. On top of this the substitute hotel had non functioning air conditioning and after trying to sleep for 2 hours while sweating to death in seaside heat and humidity they brought a portable machine to alleviate the pools of sweat I was lying in. While the Imperial Sport was nice and invited me to come have all meals at their hotel, it was an inconvienince, the other hotel not the same level, and I had a very important mtg the next day of which I was not rested in the manner I should have been.
Sandra
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
8/10 – Goed
Guillaume
14 aug 2021
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Agréable séjour
Hotel idéalement placé, proche du centre et en bord de mer. Nous avions une chambre avec vue sur mer très agréable et très spacieuse avec un balcon. L'insonorisation y est très bonne et c'est agréable lorsque l'on veut passer des nuits paisibles!
Le gros bémol: l'état de la chambre laissait grandement à désirer. La douche était en piteux état, nous osions à peine la toucher de peur qu'elle se casse! La decoration en peu datée et l'état global en mauvais état. Par contre, la chambre était propre avec les serviettes changées tous les jours et des produits d'hygiène renouvelés egalement tous les jours.
Le petit-déjeuner était de bonne qualité avec des produits frais et beaucoup de choix.
Le personnel était sympa, avec même une receptionniste qui parlait français.
La piscine est très grande et peut permettre de faire de bonnes longueurs en toute tranquillité, même si elle est partagée avec l'hotel d' à côté.
Un bon point: l'hôtel propose des animations tous les soirs pour les petits comme pour les grands!
Guillaume
4 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
stefania
5 okt 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Al di sopra delle aspettative
nonostante il periodo di bassa stagione, l'hotel lavora a pieno regime fornendo tutti i servizi, ristorante incluso, senza alcuna pecca, anzi con un livello superiore alle aspettative. camera confortevole, con bagno ristrutturato (doccia con soffione) e un delizioso terrazzino vista mare arredato con tavolino, sedie e persino un lettino per prendere il sole. Personale professionale e simpatico, pronto a soddisfare tutte le esigenze e le richieste. Colazione di qualità, con vasta scelta (anche per salato) in una sala dalle ampie vetrate e vista mare.
stefania
1 nacht verbleven in september 2020
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Gianni
28 jun 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un ottimo albergo a Pesaro, praticamente sulla spiaggia. Comfort e servizi veramente ottimi, con un personale gentile e molto professionale. Abbiamo apprezzato anche l'attenzione e la cura per le misura igieniche.
Gianni
1 nacht verbleven in juni 2020
Geverifieerd
6/10 – Matig
Luca
16 okt 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Hotel in ottima posizione, staff molto cortese, buona la prima colazione, struttura un po' vecchiotta
Luca
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Philippe
24 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Très bon hôtel à recommander
Emplacement idéal en bord de plage, petit-déjeuner copieux et grand choix, propreté irréprochable, prêt de bicyclettes très pratique (Pesaro se parcourt facilement sur deux roues).
Philippe
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Daniela
5 sep 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ottimo hotel
Un ottimo hotel 3 stelle meglio di tanti altri che ne vantano 4! La colazione è completa e hanno anche uno chef che fa uova al momento! Le camere sono grandi pulite e ristrutturare. La vista sul mare è bellissima e lo staff è molto gentile e gioviale
Daniela
2 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
8 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice seaview, breakfast could be better
Central position with frontal seaview.
Breakfast should be improved to have fresh fruit and juices.