10/10 – Voortreffelijk
Victoria























Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Parkeren kost EUR 20.00 per nacht.
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Dit aparthotel ligt in de bergen van Pas de la Casa en biedt rechtstreeks toegang tot de pistes, op 10 minuten wandelen van Resort Pas de la Casa, TSF2 Coll Blanc-skilift en TSF4 Solana-skilift. Ook TSD4 Pas De La Casa-skilift en Regionaal Park van de Catalaanse Pyreneeën liggen op 10 minuten wandelen.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
