Boetiekhotels in Partinico

Begindatum: Inchecken geselecteerd.
Tot datum
Einddatum: Uitchecken
  • Verander van gedachten

    Boek hotels met gratis annulering
  • Trakteer jezelf

    Meld je aan en bespaar 10% of meer op duizenden hotels
  • Wees kieskeurig

    Zoek in bijna een miljoen accommodaties wereldwijd

Controleer de beschikbaarheid van Boetiekhotels in Partinico

Dit weekend
Volgend weekend

Onze beste keuzes voor boetiekhotels in Partinico

Palazzo Brunaccini Boutique Hotel

Palazzo Brunaccini Boutique Hotel
4.0-sterrenaccommodatie
Historisch centrum
8.6 van 10, Uitstekend, (747)
'Rustig hôtel in historia have centrum. Goede Keulen , uitstekrnd ontbijt, Zeer vriendelijke staf'
Nederland
Anonieme reiziger
De prijs is € 114
inclusief belastingen en toeslagen
14 jan - 15 jan
Palazzo Brunaccini Boutique Hotel

Hotel Plaza Opera

Hotel Plaza Opera
4.0-sterrenaccommodatie
Politeama
8.6 van 10, Uitstekend, (607)
'Zeer keurig hotel, met een heel goede prijs/kwaliteit verhouding. Ontbijt aan 15 € is niet goedkoop maar het ontbijtbuffet was meer dan behoorlijk. Vriendelijk en behulpzaam personeel . Aanbevolen dus.'
België
Benedikt Aimé Yvonne
De prijs is € 117
inclusief belastingen en toeslagen
10 jan - 11 jan
Hotel Plaza Opera

Abalì Gran Sultanato

Abalì Gran Sultanato
3.0-sterrenaccommodatie
Historisch centrum
8.4 van 10, Zeer goed, (154)
'Erg fijne locatie met de sfeer van 1000-en-1 nachten. Buurt is heel levendig, up and coming, restaurantjes, winkels, markten en barretjes te over. Ingang is met heel oude lift in appartementengebouw, even doorheen kijken want is echt super B&B achter de voordeur!'
Nederland
Anonieme reiziger
De prijs is € 117
inclusief belastingen en toeslagen
10 jan - 11 jan
Abalì Gran Sultanato
Laagste prijs per nacht gevonden in de afgelopen 24 uur op basis van een verblijf van 1 nacht voor 2 volwassenen. Prijzen en beschikbaarheid kunnen wijzigen. Mogelijk gelden er extra voorwaarden.

De beste hotelbeoordelingen voor Partinico

Veelgestelde vragen

Wat is het beste hotel in boetiekstijl in Partinico?
Il Baglio della Luna is een landhuis met 9 kamers, gratis parkeerplaatsen en een privébalkon, en is populair bij onze reizigers die op een stijlvolle plek willen verblijven.
Wat is er te zien en te doen in Partinico?
Nadat je hebt besloten waar je gaat verblijven in het historische Partinico, kun je beginnen plannen welke leuke activiteiten je tijdens je reis gaat doen. Heiligdom van Madonna del Ponte, Teatro di Segesta en Presepe Vivente di Balata di Baida zijn enkele activiteiten en bezienswaardigheden die je kunt verkennen in Partinico. Misschien wil je tijdens je reis ook de omgeving verkennen en andere bezienswaardigheden als Spiaggia di Balestrate, spiaggia Balestrate en Kasteel Zisa en museum voor Islamitische kunst een bezoekje brengen.
Met welke weersomstandigheden moet ik rekening houden als ik naar Partinico reis?
Een idee hebben van welk weer het waarschijnlijk wordt in Partinico, is belangrijk als je je reis plant. De warmste maanden zijn gewoonlijk juli en augustus, met een gemiddelde temperatuur van 25 °C. De koudste maanden zijn februari en januari, met een gemiddelde temperatuur van 11 °C De gemiddelde jaarlijkse neerslag in Partinico is 685 mm.
Wat is de beste manier om naar mijn boutique hotel in Partinico te reizen?
Er zijn verschillende mogelijkheden om naar Partinico te gaan en je daar te verplaatsen. De dichtstbijzijnde grote luchthaven is Palermo (PMO-Punta Raisi), gelegen op 19,6 km van het stadscentrum. Als je ook het omliggende gebied wilt ontdekken, pak je een trein vanaf Station Partinico.

Ontdek de wereld met Expedia